Wpis z mikrobloga

@kryminalnykwadrans: Albo u Julki i Durczoka czy Łapickiego i Kamilki. Choć Kamila dr zrobiła po zejściu męża, pracuję naukowo i w sumie chyba nawet dalej jego nazwiskiem się posługuję. Związki gdzie mamy 40 lat i podobnie różnice to układ i każdy to wie. Już 25 lat często na to wygląda, typu chłop po 50 i dziewczyna świeżo po studiach. Ona mogła być jego latoroślą, ale papa-chłopak mocno się stara na Stinga
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Ona ma rodziców... Słuchaj jakby mi córka przyprowadziła "kawalera" starszego ode mnie to bym usiadł z żoną i zastanowił się co poszło nie tak... I wódki bym się z nim nie napił. To zwykła prostytucja. Nie ma to innej nazwy.
  • Odpowiedz
@kryminalnykwadrans: Julka i Kamila też miała jakiś rodziców. Nie używałbym tak mocnych słów. Nie jest to nielegalne.Ja tego nie pochwalam, ale nie płaczę nad nią, nim i kimś innym. Ból jest jak 30-latek uwiedzie dziewczyną co ma zdawać maturę dopiero, jest jakiś ból, bo niby wszystko jest ok prawnie, ale dziewczyna zamiast do matury się uczyć to jeździ po disco z robolem z Norwegii. Wtedy to faktycznie rodzice mają ból. A
  • Odpowiedz