Wpis z mikrobloga

@kolejne_juz_konto:

Nie ma czegoś takiego, chyba że masz kompleksy


Równie dobrze możesz to samo powiedzieć w przypadku ubrania (i upierać się, że facet w sukience to nic niezwykłego).
Jest coś takiego jak damska część motoryzacji - i jest to niezależne od tego czy ma się, czy nie ma się kompleksów. Osobiście bym miał opory z kupieniem dla faceta różowego małego samochodzika. Wątpię czy gdyby taki facet wychodził z takiego różowego samochodzika
  • Odpowiedz
@xiv7: ja na drugi wół roboczy miejski mam coś takiego. 1.5 w ropie pali to 4/5l , części tanie. Śmieszą mnie znajomi którzy zarabiają połowę tego co ja, kupują 15letnie BMW /Audi /Mercedes z silnikami pijącymi powyżej 10l i później pytają skąd ja mam kasę żeby zainwestować w coś / żyć spokojnie a nie od 1 do 1 . Oskarki bez przyszłości 🥲
murat-tds - @xiv7: ja na drugi wół roboczy miejski mam coś takiego. 1.5 w ropie pali ...

źródło: i-nissan-micra-k12-visia-klima-1-2-16v-80km

Pobierz
  • Odpowiedz
@xiv7: jak Ci się nim dobrze jeździ i nie jest awaryjny to niech Ci służy jak najdłużej. Mi się osobiście nie podoba, ale to Tobie ma się podobać. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@murat-tds: Tanie części? Opie, żona miała Micrę i ją serwisowałem - części do Nissana nie są tanie. Wgl to delikatne auto w uj. Z plusów: bardzo praktyczne wnętrze.
  • Odpowiedz
@xiv7: najgorszy czas w dizajnie Peugeotów ever. Nieproporcjonalnie wielkie światła z przodu. Grill jak uśmiechnięta morda bezzębnego menela spod żabki o 7:10. Kształt maski typu nosacz saudyjski. Lusterka na patyku. A to wszystko przyklejone do budy peugeota 206. Powszechnie znana tendencja do samozapłonów i ekran powitalny "antipolution system faulty" mówią dużo o jakości elektryki.

ALE

jak służy to uj z nim. Ważne że jeździ xD
  • Odpowiedz
to wtedy każdy by patrzył z podziwem i mówił


@worm_nimda: Widzisz, już wiadomo że masz kompleksy, bo patrzysz na to co ktoś pomyśli/powie o tobie lub twoim zachowaniu. Wstydź się...

upierać się, że facet w sukience to nic niezwykłego


Owszem, nic niezwykłego. Moda się zmienia na przestrzeni wieków i aktualnie damskie ubrania były kiedyś noszone przez mężczyzn (patrz kilt u Szkotów), a męskie u kobiet. Każdy może nosić czy jeździć tym
  • Odpowiedz
@xiv7: moje auto jest reklamowane jako auto dla kobiet i szczerze wali mnie to. Kolor mam taki sam jak auto z obrazka, czarny jest bardzi stylowy dla małych samochodów moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@EagleOfFreedom: + 1,5 litra benzyny na każde 100 km zapomniałeś dodać. I raczej nie 12l gazu, a 13-14. 12l gazu wciągały gównowozy 2.0, a 10l gazu 1.6, to taka typowa norma.
Do tego revhang, galaretowate obroty jałowe i makaron pod maską + w bagażniku. Nigdy gazu przez to nie lubiłem.
  • Odpowiedz
@xiv7: Jak widzisz w komentarzach jest spokój i sielska natura = to oznacza, że ten twój samochód to obrzydliwe gówno, serio. Jak pokazujesz fajne, pożądane auto, to zaczyna się gównoburza i walka fanów i antyfanów.
  • Odpowiedz