Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 22
@Akinori456: dopóki przeprowadzają największą na świecie akcję utylizacji pedofilów, zoofilów i gwałcicieli, pomoc będzie tylko rosnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Załeński już was chce nawet ścigać poza Ukrainą więc być może aktywność na tym tagu wkrótce znacznie spadnie XDXDXD


@malydomek: dobra vatnik, powtarzacie to od 2 lat, zmień płytę, bo śmierdzisz xD
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: Pozamiatałeś tym obrazkiem, dzięki niemu twoim kamraci wysłani siłą bez przeszkolenia na front ożyją. Niby bez sensu ale jak się nad tym zastanowić to nie. Olki są bezwartościowe dla USA ale kilku z nich zaciągniętych na front = -1 fab dla Rosji, czyli dla USA czysty zysk XDXDXD
  • Odpowiedz
@malydomek: Korekta - zysk z likwidacji ruskich jest dla całego świata a USA wcale nie jest jego największym beneficjentem bo iwany im i tak nigdy bezpośrednio by nie mogli zagrozić z tego swojego chlewu. Można powiedzieć, że dobry wujek biden robi nam większy prezent niż sobie.
GodEmperorWasRight - @malydomek: Korekta - zysk z likwidacji ruskich jest dla całego ...

źródło: Screenshot 2024-04-20 at 22-14-52 Izba Reprezentantów przegłosowała pakiet pomocowy dla Ukrainy (najstarsze komentarze) - strona 1

Pobierz
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: Nie twierdzę, że my na ty nie zyskujemy, śmieszy mnie tyko jak instrumentalnie traktowani są Ukraińcy którzy zostali w kraju a teraz desperacko próbują się z niego wydostać. Jeszcze śmieszniejsze jest to, że takiej sytuacji przyklaskują Ukraińcy którym udało się uciec
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: Chcesz mi powiedzieć, że nie wprowadzono zakazu wyjazdu z kraju dla osób w wieku poborowym? Temu, że ludzie płacą za przemycenie ich przez granicę też zaprzeczasz? Obowiązkowa mobilizacja to też fikcja? Skończyły się argumenty zaczynają się argumenty at persona szkoda bo myślałem, że z tobą akurat da się podyskutować.
  • Odpowiedz