Wpis z mikrobloga

Ciekawi jaka fuchę teraz dostanie Mazur.


@mac_mod: przecież już się dogadali. Ma być v-ce prezydentem, i to takim o dużym zakresie władzy. Szybka kariera jak na niezależnego, bezpartyjnego kandydata, który pojawił się w polityce nagle i równie nagle wycofał się z kandydowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goferek: no popatrz jaki przypadek. Ludzie dali się nabrać, no i nic nie zrobimy. Tylko chichotem losu jest to że to starszy elektorat na miszalskiego głównie głosował, to tak jak PO narzeka że "mohery" na PiS głosują ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedno i drugie to to samo.
mac_mod - @goferek: no popatrz jaki przypadek. Ludzie dali się nabrać, no i nic nie z...

źródło: tenor

Pobierz
  • Odpowiedz
@mac_mod: ja od razu czułem, że z tym Mazurem jest coś nie tak. Najbardziej skompromitowany człowiek tych wyborów. Jeszcze przed głosowaniem w pierwszej turze pokazał wszystkim, że nie jest słowny (wycofuje się w trakcie kampanii bez powodu), ale za to chętnie sprzeda ideały w zamian za stołek. Pytanie, kto za nim stał od początku, bo jak na człowieka wcześniej nikomu nieznanego, bez zaplecza politycznego, był dość mocno promowany przez media.
  • Odpowiedz
@hehe_: Ja bym takich wniosków nie wyciągał, bo z doktoratami, a nawet z promotorami bywa różnie. Są wieczni mgr, bo czas minął, ale studenci ich uwielbiają, extra ćwiczenia itd. Są autystycy co w 3 lata są po doktoracie, ale idziesz do takiego na ćwiczenia, a on gada jakimś językiem ze swoich publikacji, zaliczenia nie potrafi zrobić, bo ustala raz poziom pkt na 40, po czym 90 % studentów go przekracza, to
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89 kiedyś miałem do czynienia z taką doktorką habilitowaną, która nie potrafiła poprawnie prowadzić zajęć i została #!$%@?, później zajęcia przejął magister który już dziwnym trafem dał radę je normalnie prowadzić
  • Odpowiedz
@goferek: ale co jest nie tak z Mazurem? Zamiast dostać 6 czy 8% będzie miał w swoim ręku realną władzę i możliwość realizowania pomysłów. Dobry deal. Zamiast tego wieczny kandydat Gibała nie ma wpływu na nic.
  • Odpowiedz
@Gours: jak dla ciebie sprzedanie swoich 8 procent za stołek, jest moralnie poprawne to spoko masz zasady, takie nie za etyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mac_mod: co to znaczy „moralnie poprawne”? W polityce liczy się skuteczność, a nie jakaś moralna poprawność. Nic złego chłop nie zrobił.
  • Odpowiedz
@Gours: no i tym stwierdzeniem "w polityce" sobie wszelkie zachowania odstawajace od normy tłumaczycie, miej więcej fałszywe oskarżenia tez. To dla mnie żadne tłumaczenie. Mazur zachował się karygodne, jak faktycznie sprzedał się za stołek Vive. Czyli dalej po znajomości można zrobić wiele, ale dla ciebie to moralne to spoko.
  • Odpowiedz
@mac_mod: jest po prostu skuteczny. Pomógł Miszalskiemu wygrać, a w zamian został 2. osobą w Krakowie. A to wszystko za jakieś 6-8% poparcia, które gówno by znaczyły i dałyby mu 4 czy tam 5 miejsce obok Kuligów i Berkowiczów
  • Odpowiedz
@Gours: czyli uważasz że załatwianie sobie pracy po znajomości jest dopuszczalne? Nawet jak nie masz kompetencji. Niczym od PiSu się nie różnicie.
  • Odpowiedz
@mac_mod: lol, co to ma wspólnego z załatwianiem pracy? xD Interesujesz się polityką? Bo ja tak. I to jest normalne. Obaj na tym ruchu skorzystali. Poza tym dlaczego niby Mazur nie ma kompetencji?
  • Odpowiedz
@Gours: pchajmy dalej politologów na wysokie stołki, szybko się będziemy rozwijać. Jak by dostał ta pracę w ramach konkursu CV to bym nic na ten temat pisał. Dalej dla mnie jest nienormalne że się dostaje pracę po znajomości, jak masz swoją firmę to spoko, ale na stołki publiczne?
  • Odpowiedz
@Morritz: O to chodzi, tyle razy już się na te dr czy habilitację człowiek nabierał. Często to idzie po linii, tatuś profesor ekonomii bierze na dr syna profesora prawa, a syn profesora prawa na dr syna profesora ekonomii, aby nepotyzmu im nie zarzucili itd. Dodatkowo afera z Collegium Tumanum pokazała, że MBA też można mieć online za kasę państwowo, bo samorządy płaciły, aby ich przedstawiciele mieli szerszą wiedzę niż mają, a
  • Odpowiedz