Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Z Moto Moto sterydy schodzą i dlatego jest taki rozdrażniony. Moja przyjaciółka była z identycznym typem. Też wiecznie huśtawka nastrojów. Potrafił jej awanturę zrobić, bo do lasu pojechała z córką na rowerach i telefonu nie odbierała. Nie pozwalał w spodenkach chodzić w lato, bo rzekomo kusi facetów, nawet jak się umalowała to zaraz afera, bo chce się innym podobać. Na całe szczęście pozbyła się typa, a on do tej pory kłuje dupę i co raz słychać jak kolejne laski od niego odchodzą. To już jak narkoman nie potrafi przestać, bo nie widzi problemu w sobie tylko w innych.
  • 2
  • Odpowiedz
@Qwedsa007 zgadzam się, kiedyś na przygotowawczej w wojsku miałem takiego asa.
niby kumpel, śmiechy hihy, a raz się na mnie odpalił, wstał od stołu i zaczął na mnie drzeć mordę na caly regulator ze straszna mina, to wstałem i mówię do niego, że jak chce, to się mogę z nim #!$%@?. Wielkie oczy zrobił, jak to ktoś mu się mógł postawić, uspokoił się, a później po kilku godzinach przyszedł z czekoladą, zaczął
  • Odpowiedz
@Qwedsa007: moja przyjaciółka spotyka się z takim gościem i cieżko jej przetłumaczyć bo jest bardzo zakochana. Tłumaczy go że przecież ją dobrze traktuje w tych przebłyskach normalności..
  • Odpowiedz