Wpis z mikrobloga

#kononowicz #raportzpanstwasrodka
Filip psznie je i pokazuje dla was Meksykańską pizke.
Pokazuje wam naprawiony szlauch do mycia dupy.
Rodzina Muminków debatuje nad rodzajem i pochodzeniem mięsa. Ostatecznie zakupili wołowinę z Australii. Bo jak wiadomo w kraju gównianej wolności wszystko się importuje.
Pizza muminków wygląda niczym wasza babcia upiekla wam drożdżówkę.
Na pizzy koniecznie musi być Brytyjski chedar. I tu się z Filipem zgodzę chedar jest zajefajnym.serem. niekoniecznie na pizzę..w ogóle sery brytyjskie to jest coś akurat co brytyjczykom.wychodzi.
Filip kwituje wszystko co brytyjskie do jedzenia jest dobre..... poza piwem.... Ale w moim mniemaniu jest odwrotnie. Kuchnia brytyjska jest słaba. Jest kilka pozycji które się wybija np angielskie śniadanie jest przepyszne. Ale reszta jedzenia jest podlaskie. Wielka Brytanię ratuje tylko produkty organiczne, lokalne Ale i one swoje kosztują.
Piwo brytyjskie niedobre? Aaaa bo pewnie mumin gardzi piwem ze słabym voltarzem. Nie żeby polskie browary były zle craftowe piwa rozwijają się w Polsce w dobrym kierunku. Tyle, że Brytyjczycy mają takie wynalazki od wieków i tak jak w Polsce nie przepadałem za piwem i koncerniaki z Polski męczyłem godzinami tak piwa brytyjskie wachlarz różnych gatunków sprawił, że polubiłem piwo. Podoba mi się też idea pubów w uk.

Wracając do Filipka.
Po pizzy pogoda się lekko załamała.
Filipowi wkręcił się w głowie meksykański motyw pomarańczowego koloru z Braking bad / Zadzwoń do Saul'a
Przegląda zakupy rodziców. Rum karaibski i suplementy diety. Na deser Filip wyrwał północno koreańską prasę bo tak musi być!
Na koniec Filip wspomniał, że chciał obejrzeć lokum do wynajęcia.
Nie sprecyzował jednak czy miał na myśli mieszkania dla siebie czy lokal gastronomiczny
Towarzysz_Sobaka - #kononowicz #raportzpanstwasrodka 
Filip psznie je i pokazuje dla ...
  • 3
  • Odpowiedz