Wpis z mikrobloga

  • 0
Pamiętam jak nie było kolejek i używało się programu do wbijania hasła, żeby szybko się wbić w lukę
  • Odpowiedz
  • 13
@Zebrzysta_Zebra ah ten klimat 7.4-7.6. Depo pełne ludzi, jakas drobnica próbuję wepchnąć afków w firefielda, czasem ktoś odpali exevo mort hur, ale tylko w Carlin, bo np. w Thais spokojnie. Bierzesz kilka bp manafluidow, świeżo kupiony wand of inferno i idziesz naparzać dwarf guardy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zebrzysta_Zebra: screen zrobiony w 2018, w tym czasie już od 10~ lat tibia miała inny layout. Chyba w 2008 już nie było babeczki na obrazku tylko cała 4 osobowa drużyna w podziemiach. Na przodzie rycek z torchem, ostatni szedł jak dobrze pamiętam druid w jakiś niedźwiedzich łapach. Chyba oni wprowadzili ten obrazek z okazji wprowadzenia nowych outfitów. Ten nowy obrazek pamiętam zawsze uważałem za taki gorszy, ale teraz po tych kilkunastu
  • Odpowiedz
  • 2
@dondussy kiedyś nie było kolejek, jak nie miałeś pacca wywalał Ci komunikat że serwer jest full i tyle trzeba była non stop się logować i liczyć na farta, że wejdziesz na serwer oczywiście mowa o facc
  • Odpowiedz
@Zebrzysta_Zebra: Ściągnąłem Tibię właśnie z tym ekranem startowym, ale konto zakładał mi kolega parę dni później i już był ten kolejny ekran z ekipą w jaskini, co się dragon na nich czaił. Te stare ekrany były 1000x ładniejsze niż nowe imo. A ten "z babom" najlepszy. Uwielbiałem w tej grze społeczność. Tam funkcjonowało normalne społeczeństwo, że wszystkimi swoimi zaletami i patologiami. To była gra, gdzie ludzie potrafili stać pod depo długie
  • Odpowiedz