Wpis z mikrobloga

Witam, poprzedni mój wpis na wykopie LINK
Kupiłem nowe kaski "Abus Urban-I 3.0 MIPS" w sklepie CentrumRowerowe w dniu 18-04-2024 odebrałem przesyłkę w Paczkomacie.
Dostępny rozmiar tylko:
M - 52 - 58
L - 56 - 61
Rozmiar "S" nie jest dostępny w Polsce.
Mój obwód głowy: 54 cm więc wybrałem rozmiar (M).
Odpowiedź od firmy Abus'a:
"Rozmiar kasku Urban 3.0 M to zakres 52-58. Rozmiar S to zakres 51-55 więc raczej na 99% za mały.
Przy tej M-ce trzeba dokręcić pokrętło.
Z wyrazami szacunku | Kind regards "

Zdjęcia załączam. Kask może nie tyle co wystaje, ale jak patrzę na siebie w lustrze to wydaje mi się, że jest dość duży (ale nie przesadnie). Spowodowane jest to chyba moją niezbyt dużą głową....

Pytanie do was: Czy dobrze wyglądam? Czy nie jest za duże? Czy wygląda pieczarka? Czy sprzedać Abus i kupić Specialized Chamonix 2 czy pozostać ABUS?

#rower
prosto1987 - Witam, poprzedni mój wpis na wykopie LINK
Kupiłem nowe kaski "Abus Urban...

źródło: IMG_20240422_175448149-01

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@prosto1987: dobrze jest, tak naprawdę nikt nie daje #!$%@? o to jak wyglądasz, widzimy cię jakieś 3 sekundy po 5 zapominamy że istniejesz, jest git.
  • Odpowiedz
  • 1
@T1001: @Szadafaka @MoonlightSh @Paczek_w_masle Najważniejsze jest bezpieczeństwo, a nie wygląd.. Niektórzy piszą na forum rowerowe liczy się wygląd czy bezpieczeństwo. Dzięki za wszystko. :)
@patrol798 Marki MET i UVEX jest droższe i dany produkt niedostępny rozmiary np. (rozm. S - 52 - 56). Jakie marki byś polecił? ABUS - siatka przeciw owadom, MIPS, 17 otworów...
  • Odpowiedz