Wpis z mikrobloga

ktoś mi powie gdzie w jedynce znajde topielce? Potrzebuję 10 języków dla Zygfryda i mam tylko 5 i nie mogę ich nigdzie znaleźć. Złaziłem kanały i bagna i nic nie ma...
#wiedzmin #gry
  • 8
  • Odpowiedz
@Narcyz_: a próbowałeś w nocy?
Ewentualnie możesz popchnąć fabułę i to chyba dorzuci potworów, ale w jedynkę grałem z dekadę temu i już słabo pamiętam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kajtosz: próbowałem, schodziłem całe bagna. W ogóle coś podejrzanie mało stworów jest. Trochę tych wybuchających i trochę ghuli było i to tyle. I jeszcze standardowym miejscu wiwerny i wilki.
  • Odpowiedz
@Narcyz_: Pewnie włączyłeś ograniczony ekosystem potworów. Jak to się włączy, to najlepiej wybrać talent który daje szansę na zdublowanie się składników ze zwierząt/roślinek. Języki tez dubluje.
  • Odpowiedz
  • 0
@In-Cel: FCR

ewnie włączyłeś ograniczony ekosystem potworów. Jak to się włączy, to najlepiej wybrać talent który daje szansę na zdublowanie się składników ze zwierząt/roślinek.


@In-Cel: to możliwe bo instalowałem kilkanaście modów według jakiegoś poradnika, więc to możliwe że coś włączyłem. Da się to teraz zmienić czy już lipa?
  • Odpowiedz
@Narcyz_: Nie próbowałem nigdy, ale wątpię. Gram zawsze z alternatywnym ekosystemem i da się zebrać 10, nawet więcej, bez tego talentu na dublowanie składników, a z nim to zero problemów. Ale priorytetowo to traktuję, więc uważam co do kotła wrzucam.

Istnieje również "witcher save editor" obsługi nie opiszę, bo nie pamiętam, kiedyś mi działał, ostatnio nie. Więc sam będziesz musiał się z edytorem pobawić. Tylko zrób backup zapisu.
  • Odpowiedz