Wpis z mikrobloga

UBeckie metody wciąż na propsie i nie wiem co trzeba mieć w głowie, by się na nie godzić, byle posłużą zdegenerowanej narracji.
Użytkownik @damiz74 zmanipulował sobie informację o karze, która dostała "telewizja" TVN, za swój "reportaż" o Karolu Wojtyle.
Materiał był godny tej stacji, która bodaj sięga korzeniami do ubecji i właśnie takie metody w nim zastosowała. Gdy zacytowałem kolesiowi za co nałożono karę, to usunął mój wpis :D Czyli wie, że manipuluje i wpisuje się w te ubeckie wysrywy, a to już dużo o nim mówi i jego godności, lub jej braku.

Nie można pozwolić na takie praktyki, bez względu na światopogląd, czy preferencje polityczne! Wypalać żelazem.

Poniżej cytat, który mu napisałem:

Zaznaczono, że "w audycji oparto się na materiałach Służby Bezpieczeństwa okresu PRL (donosy uzyskiwane przez SB) i nie sprawdzono innych zbiorów dokumentacyjnych".

"Nie przeprowadzono wnikliwej kwerendy, nie powiązano wydarzeń, a całą narrację dopasowano do postawionej wcześniej tezy. Analiza materiału wykazała występowanie w audycji treści sprzecznych z prawem i dobrem społecznym, godzących w uczucia religijne, w tym konkretnym wypadku katolików i dezinformujących opinię publiczną" - wskazano.(PAP)

Link

artur-klocek - UBeckie metody wciąż na propsie i nie wiem co trzeba mieć w głowie, by...

źródło: dd43ea9bb45d25b025b8262992a51415a40c05ad566d23e417c417dc8d738851

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 1
@artur-klocek sukces ruska agentura i tak już osiągnęła, bo młodzi często memują papieża i wyśmiewają. M.in. na tym polega ruska zmiana ideologiczna. Młodzież dała się nabrać.
  • Odpowiedz
@uncles: Młodzież wyśmiewa JPII, ponieważ kato-bolszewiccy idioci zrobili sobie z niego bożka, to samo, czym w ZSRR był Lenin.
Jeśli ktoś wpycha ludziom do gardła kult niepokalanej, świętej postaci bez wad, to trudno się dziwić, że ta postać wychodzi późnij dupą.
(Do tego z przekonaniem, że jest się "starszym, mądrzejszym" i jest się w stanie "wpłynąć na młode umysły".)
Jeśli się tego nie rozumie i szuka wyjaśnień w rodzaju "ruskiej agentury"
  • Odpowiedz
@artur-klocek: idź bronić stalinowskiego kultu jednostki gdzie indziej. Ludziom spadły klapki z oczu i widzą, że ten wielki człowiek, którego zdegenerowana katolicka propaganda wciskała Polakom jak PRL Lenina i Stalina nie był wielki. Nie był nawet człowiekiem. Historia wywali go na śmietnik. Już zaczęła.
  • Odpowiedz
  • 1
@mannoroth: No proszę, TVN ukarana za kłamstwa, manipulacje, a ajatollahy dalej będą twierdzić swoje. Masz tak z nienawiści zmrużone oczy, że nawet nie zauważyłeś prostego faktu: NIGDZIE NIKOGO NIE BRONIĘ, NIE UTRWALAM KULTU JEDNOSTKI.
Uprzejmie zauważyłem, jak tworzona jest propaganda nienawiści, która zostaje przez ajatollahów podchwycona i propagowana dalej. Prosty przykład sowieckiej szczujni, która i dzisiaj dobrze się utrwala... pomimo swojego prymitywizmu.

Materiał TVN był typową manipulacją, obliczoną na tępych odbiorców,
  • Odpowiedz
@artur-klocek mam 32 lata, papieża szkaluje już od ponad 12 lat i zapewniam Cię, że podobnie jak cała masa innych anonów robiliśmy i robimy to przede wszystkim dlatego by podważać podobno niepodważalny autorytet. Pranie mózgu to nam chcieli zrobić, ale nasi rodzice, dziadkowie, nauczyciele, księża i katecheci - wszak to właśnie oni tak nam wszyscy usilnie starali się wepchnąć do głowy, że papież polak, że ojciec święty, że wielki człowiek itd. lecz
  • Odpowiedz
@wiecejszatana @bol_konia_christiana: Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak można wpływać na młode umysły. Niedawno USA wzięły się za przykrócenie chińskiego tiktoka, ponieważ okazało się, że zawiera zdecydowanie więcej debilnych treści, ogłupiających społeczeństwo niż ten używany w Chinach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już nie wspomnę o danych jakie mogą wyciągać od uzytkowników tiktoka. Jeżeli wydaje Ci się, że tak jak w tym przykładzie odsuwanie od wiary
  • Odpowiedz
Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak można wpływać na młode umysły


@uncles: Dlaczego niby nie miałbym sobie nie zdawać z tego sprawy?
Komuna trwała ok 45 lat. Od jej upadku minęło prawie 35 lat i przez ten cały czas kościół katolicki miał niesłychaną szansę, aby na lekcjach religii kształtować umysły młodych ludzi. I dalej ma te możliwość. Rekolekcje, jasełka, wigilie klasowe a potem pracowe, śluby koscielne, pierwsze komunie i
  • Odpowiedz