Wpis z mikrobloga

Dobra drogie Mireczki, kilka kolejek za nami.

Jakie są Wasze typy - dla kogo DMP, kto spadnie, kto awansuje do wyższych lig?

I też uważacie, że Lebedevs będzie przynosił wielką radość kibicom z Leszna?

#zuzel #speedway
  • 13
  • Odpowiedz
Jakie są Wasze typy - dla kogo DMP, kto spadnie, kto awansuje do wyższych lig?


@terrorym: Za wcześnie moim zdaniem. Jak się kranik z hajsem dla Koziołków nie urwie, to raczej wiadomo, kto.

I też uważacie, że Lebedevs będzie przynosił wielką radość kibicom z Leszna?


@terrorym: Zdecydowanie tak. Odpalił sezon bardzo ładnie.
  • Odpowiedz
  • 1
Zdecydowanie tak. Odpalił sezon bardzo ładnie.


@Zielony34: to jest taki zawodnik, że kochają go kibice wszystkich klubów, w których jeździł. Inni się z niego śmieją bo otwarcie mówi o swoich ambicjach. Dla Polaka to niezrozumiałe, trzeba być fałszywie skromny.
  • Odpowiedz
  • 1
Za wcześnie moim zdaniem. Jak się kranik z hajsem dla Koziołków nie urwie, to raczej wiadomo, kto.


@Zielony34: wydaje mi się, że awans rozstrzygnie się między Ostrowem, Bydgoszczą, Krosnem i Rzeszowem
  • Odpowiedz
@terrorym: Andrzeja ciężko nie lubić. On bardzo otwarcie mówi nie tylko o ambicjach, ale też o uczuciach, rodzinie, dzieciach. To się bardzo ceni i przyjemnie się tego słucha. Krosno bardzo miło go wspomina i mamy nadzieję, że kiedyś jeszcze wróci do Watahy, ale wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie tylko pasja, ale też praca. Pieniądze pozwalają się rozwijać. Doyle też jest miło wspominany i raczej wątpię, że przywitałby się z
  • Odpowiedz
@terrorym: Natomiast mam nadzieję, że się słowa Irka potwierdzą, że idą w stronę równego punktowania zawodników. Liderem jest Vacek, to wiadomo, ale chodzi o Vackowe zaplecze. Zespół jest młody i niedoświadczony. Boję się spotkań wyjazdowych. Plan jest aby się utrzymać i oby to zrealizować.

Natomiast co do DMP to mam nadzieję, że Sparta potwierdzi ambicje z poprzedniego sezonu i powalczy z Lublinem. Falubaz podrażniony, ale zobaczymy co będzie w dalszych meczach.
  • Odpowiedz
@terrorym: jedno jest pewne, Grudziądz ma 50 procent szans na spadek.
Mistrzem, ciężko powiedzieć, no ale Lublin ma nieco większe, niż te 6 drużyn które się liczą.
A kto wjedzie z I ligi, nie wiem, ja mam nadzieję że Brzydgoszcz, ma najlepszy tor, godny ekstraligi.
  • Odpowiedz