Wpis z mikrobloga

#yanek Kanał Jasia to wielkie nudy odkąd wyjechał do Włoch, gość zawsze na filmie je jajecznicę i jara się widokiem z okna na krzaki, brak jakiś fantów z poszukiwań. Próbuje kopiować Odyna i Korsira, ale wychodzi z tego bieda wersja. Chcesz coś wyciągnąć z wyświetleń, to niestety trzeba coś włożyć bilety do zabytków, atrakcji czy restauracji. Korsir z Odynem pokazali główne atrakcje turystyczne Czarnogóry. Dodatkowo pokazali, że tak powiem lokalne restauracje, choć zamawiali dania mało śródziemnomorskie. Super się to oglądało porównując ich poprzednie produkcje. Oglądalność mieli dobrą więc podejrzewam, że są zadowoleni z wyjazdu. Nasz Yanek pojechał do Itali z myślą, że teraz w swoim Cumperze odleci z wyświetleniami. Niestety brak pomysłów na filmy pokazał spadek oglądalności, więc nasz Ancymon wymyślił, że podbije oglądalność dramami. Mieliśmy podsumowanie dramy w Chorwacji z Korsirem, ukartowane złoto, pokazanie zarobków z Youtuba, napad Mafii. Tak naprawdę z całego wyjazdu podobało mi się tylko ujęcie bodajże w Ankonie, reszta RE-WE-LA-CYJ-NYCH widoków to był poziom poniżej polskich jezior. Podsumowaniem tego wyjazdu, który jak widać ma się ku końcowi to zjedzenie KNORA z plaży. Chłopie jak Cię nie stać na takie wyjazdy to przyciśnij przez pół roku gdzieś w robocie, a drugie pół roku podróżuj, bo zachowujesz się jak pozer. Wciskasz KIT, że jest rewelacyjnie a tak naprawdę czuć, że zaciskanie pasa na wszystkim nie wychodzi Ci na dobre...Wiem, że to czytasz. Miałem w Tobie jeszcze rok temu nadzieję, że to Ty zastąpisz Odyna, który już się wypalił w tym zawodzie...
  • 6
  • Odpowiedz
Bardzo dobrze napisane. Gdyby się przyznał do błędów, posypał głowę popiołem to wyszłoby mu to na dobre. Każdy ma prawo popełniać błędy, wystarczyło pogadać z chłopakami z wypadu do Chorwacji, podać sobie rękę, nagrać szorta że jest ok i ludzie by zapomnieli, oglądalność by się budowała. Ale nie, lepiej narobić koło dupy chłopakom, obrażać widzów którzy piszą komentarze merytoryczne a nie tylko pozytywne. Potem fake złoto i fake kradzieże. Na tym kontentu
  • Odpowiedz
  • 8
@szalony-adrian: Tak szczerze to widać po dislaikach, że ludzie to dla beki oglądają. Ja od nowego roku tylko dlatego to oglądam. Przecież, w tych filmach nie ma nic twórczego. Próbuje tylko kopiować ruchu Korsira i Odyna, lecz niezbyt mu to wychodzi...dodatkowo gość ćwiczy niby parę lat systematycznie na siłowni, a na pierwszy rzut oka nie powiedziałbym, że podniósł w życiu jakiś ciężar. Niby ma certyfikat trenera, ale technika bardzo słaba... Wniosek
  • Odpowiedz
Idzie według scenariusza, za kilka odcinkow powrót do Polski a potem zamknięcie kanału żeby zrobić nowy start na nowym
  • Odpowiedz
@alex-san: Z powrotem pewnie tak będzie ale wg mnie kanału będzie się trzymał jak rzep psiego ogona bo jakiś hajs z tego ma, a prąd i media na rodzie same się nie opłacą. Gdyby poszedł do pracy a kanał traktował faktycznie jako pasje, bez spiny to ludzie by go oglądali.
  • Odpowiedz