Wpis z mikrobloga

Zestaw obiadowy w mojej lokalnej restauracji z 15 zł na 30 zł w 4 lata. To jest 100% wyżej lub jak to woli “jeśli trzymałeś złotówki właśnie ukradli ci 50% siły nabywczej”. Nie dziwię się że nieruchomości rosną i będą rosnąć, bo Polska jest patologicznym Państwem. Gdzie dużo patologii robi za granicą flexujac się hajsem od Holendra czy hansa i wydaje w Polsce właśnie na nieruchomości czy jedzenie napędzając ceny bo hehe 4x więcej niż w Polsce zarobiłem.

Co do programu 0% powinien być tylko na pierwsze mieszkanie i dla rodzin 2+2.Dlaczego? Bo, polska wymrze i będą tutaj sprowadzać imigrantów a to jakaś pomoc i zachęta dla robienia nowych ludzi. Co z singlami? Wykopek programista może programować w piwnicy u rodziców. Dla Państwa Polskiego jest nieprzydatny.
#gielda
#inflacja
#nieruchomosci
  • 3
  • Odpowiedz
@Adiog:
Głupotą jest modlenie się od 10 lat o spadki na nieruchach zamiast w nie inwestować.
Pociąg wam odjeżdża a wy modlicie się żeby zawrócił.
Jeśli dalej będziecie wylewać w internecie gorzkie żale zamiast kupować to dożyjecie do emerytury z ręką w nocniku.
Kupiłem 15at temu i biznes już mi się zwrócił a teraz mam zysk na czysto. W przyszlym miesiącu kupuje kolejne za kredyt 0% do którego wy będzie mi
  • Odpowiedz
@Adiog może bardziej winne jest państwo które non stop podnosi sztucznie minimalne wynagrodzenie pewnie o 100% w 10 lat z czego niż patologia pracująca za granicą
  • Odpowiedz