Wpis z mikrobloga

Chciałabym kupić kartę podarunkową. Wiem, że ta osoba dużo gra w gry, znam jakieś tytuły np. Baldur gate 3, GOTY, Lethal company. Nie znam żadnej, bo nie gram w gry xd
No i zastanawiam się nad kartą podarunkowa do Steama, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Nie ogarniam steama, czy kupienie karty podarunkowej ma sens? Jeśli nie ma to macie jakiś pomysł do czego mogę kupić? Myślałam o Empik, ale jakoś tak średnio.
#steam #gry #pytanie #baldursgate
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@szymon362: tak, na PC, a ogólnie tam są darmowe gry i gry, które wykupujesz, czy jak to wygląda? Jeśli kupię taką kartę to będzie mógł sobie na przykład kupić jakieś dodatki do gier? Widziałam, że można kupić przez jakiś tam portfel, ale ja tego nie mam, więc jeśli kupię w empiku, Media Expert itp, to będzie tak samo działała?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Shitze: to jest prezent od kilku osób, dla osoby z pracy i nie dajemy pieniędzy :/ zawsze dajemy kartę i kilka osób uważa, że karta do empik będzie git, ale wolałabym chyba coś innego
  • Odpowiedz
@cusz: Kupisz praktycznie wszędzie, a wykorzystać można w praktycznie każdej platformie z grami jak steam, epic, origin itp. Dodatkowo można za to kupić przedmioty dostępne w wielu grach. Na konsolach też można użyć.
  • Odpowiedz