Wpis z mikrobloga

@Martenzyt_waleczny: a bo jest fajny pies ale aż 5k
Hodowca szuka chętnych będzie w czerwcu chyba szczeniak, to odbjur ewętualny jakoś po 2 miesiącach pewnie (nie wiem jak się odbiera takiego psa ja zawsze szczeniaka małego od wujasa brałem jak juz przestal pic mleko i się wtedy super przywiązuje od malosci)
Ale to już trzeba by pewnie się zadeklarować u jego
No i jak wygląda takie coś? Się płaci zaliczkie a
  • Odpowiedz
@Martenzyt_waleczny: zrobił się agresywny w tym bloku, ale ja mówiłem byłej żeby nie brała takiego dużego psa do małego mieszkania a ona nie słuchała i robiła po swojemu, głupia baba, dlatego nie jesteśmy już razem
  • Odpowiedz
@Martenzyt_waleczny: Ja dałem 6k. Psa możesz odebrać dopiero w 8-10tyg(choć niektórzy wydają 6-7 nawet). W moim przypadku było tak, że wpłaciłem zaliczkę za psa i pojechałem sobie go jeszcze obejrzeć, upewnić się. Jednak od hodowcy dowiedziałem się, że w zasadzie nikt nie robi jak ja. W sensie, że przyjeżdża przed odbiorem obejrzeć psa. Blisko nie miałem, ale miałem wolny czas i długo planowałem psiaka. Zazwyczaj wpłacasz zaliczkę i odbierasz psa jak
  • Odpowiedz
@Mjut93: o myślałem że jak już ktoś tyle płaci to jak najchętniej się próbują zapoznać z psem jak jest mały
Pozna zapach i te sprawy xd
No się zastanowię fajny pieseł
O ile będzie samiec a nie samica
Samicy to ja nie chce
A będzie wiadomo dopiero jak się urodzi. Chyba że tacy hodowcy chodzą na jakieś USb ciąży xd
  • Odpowiedz
@Martenzyt_waleczny: No na to już nie ma reguły. Z takim małym psem za wiele czasu też nie spędzisz, one właściwie cały czas śpią. Ale też myślałem kiedyś, że każdy przed odbiorem minimum raz obejrzy psa na żywo.
  • Odpowiedz