Wpis z mikrobloga

chłopie xD


@Beszczebelny: chłopie. Zdjęcia pod takim kątem nic nie znaczą, wystarczy oglądać piłkę częściej niż raz na pół roku, żeby wiedzieć że kamera pod kątem w praktycznie każdym meczu zakłamuje linię spalonego. Dopiero jak realizator narysuje linie, to wszyscy zdziwieni jak to możliwe że ktoś nie łamał linii, a przecież widać że wystawał.
  • Odpowiedz
  • 1
Zdjęcia pod takim kątem nic nie znaczą


@ObslugaRadomskiegoLotniska: chłopie xD chcesz mi powiedzieć, że zdjęcia pod kątem nic nie znaczą, pokazując mi....zdjęcia pod kątem? xD to znaczą czy nie znaczą? Dołączyleś jeszcze jakąś rysowankę w paincie, one wnoszą coś czy nie wnoszą? xD

Do tego objaśniasz sobie tylko jedno zdarzenie z 4 oszukanych sytuacji golowych xD Przebieg meczu bardzo naciągnięty i taka jest obiektywna prawda.
  • Odpowiedz
chcesz mi powiedzieć, że zdjęcia pod kątem nic nie znaczą, pokazując mi....zdjęcia pod kątem?


@Beszczebelny: nigdzie nie napisałem że na 100% nie padł tu gol. Patrząc na to co pokazują stacje telewizyjne to tego gola tak na 70-80% nie było, ale tego jak to było naprawdę nigdy się nie dowiemy. Tylko tutaj podziękujcie Tebasowi, a nie arbitrowi.

Do tego objaśniasz sobie tylko jedno zdarzenie z 4 oszukanych sytuacji golowych xD


@
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: dobry bajer ze w tej technologii chodzi o o piłkęi jej rzut od góry a w sedziowaniu "normalnym" o stycznosc z linią a wiadomo że kula nie styka sięcałą dolna powierzchnią :D Ta technologia w takich przypadkach jak ten przeczy w sumie przepisom ;)
  • Odpowiedz
@Beszczebelny

1 zdjęcie - XD nie skomentuje, fotografem nie jestem ale też mam większe IQ niż 40 żeby wiedzieć jak działa perspektywa, niektórzy widocznie nie mają więc wstawiają takie zdjęcia.

W dwóch kolejnych, świetne Stopklatki XD przy tym karnym to mogliście odwinac do momentu jak Lucas ogral Cancelo I wtedy zbliżenie na nogi Barcelonczyka.

Brak karnego w tej ostatniej akcji, ty jesteś normalny? xd chlop w pełnym biegu wpada w obrońcę, co
  • Odpowiedz
  • 2
chlop w pełnym biegu wpada w obrońcę, co miał Rudiger zrobić?


@Bielawski: ty grałeś kiedyś w piłke? xd Rudiger #!$%@? zwodem jak pacynka i stanął jak wryty i z bara uderza nawet nie zainteresowany piłką. takie faule najcześciej zdarzają się w środku pola gry i zawsze gwizdany jest faul. Tutaj zdarzył sie w polu karnym.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny przecież nikt nigdy by czegoś takiego nie gwizdnal w polu karnym, jeśli można by było wbiegac sobie w obrońcę w polu karnym i się od niego odbijać to mielibyśmy po 12 rzutów karnych w meczu, bo obrońca w zasadzie jest z góry na straconej pozycji.
Poza tym tu sytuacja jest zupełnie inna niż na tym debilnym filmiku xd wasz Messi z Ali Express (myślałem że się posram z beki jak pobiegł
  • Odpowiedz
@Beszczebelny jaki klon? To jest właśnie ta obiektywność. W PSG chłop wychodził sam na sam i nie było opcji, aby ktokolwiek go dogonił. Wchodził już w pole karne. Tutaj przecież jest jeszcze Rudiger, który spokojnie by na wślizgu tam dobiegł
  • Odpowiedz
jaki klon? To jest właśnie ta obiektywność. W PSG chłop wychodził sam na sam i nie było opcji, aby ktokolwiek go dogonił. Wchodził już w pole karne. Tutaj przecież jest jeszcze Rudiger, który spokojnie by na wślizgu tam dobiegł


@tojapaweu: tu wchodzisz właśnie na grzęski grunt i próbujesz fanom Barcy wytłumaczyć, że sytuacje w piłce nożnej nie są czarno-białe i w tym sporcie naprawdę wiele zależy od interpretacji arbitra. W tym
  • Odpowiedz