Wpis z mikrobloga

@Instrybutor_z_Orlenu podbijam. Szok, że wykopki mają tak krótką pamięć, mało to było takiego naciągania na tym portalu? Z tego, co facet pisał, to nawet nie próbował tego ogarnąć na nfz, założył, że by mu odmówili! Ale zbierać 150k od uczciwych, pomocnych ludzi to już można...
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: @kujukuju @Greensy no coz, niestety wyglada na to, ze @Moderacja akceptuje wielopoziomowy scam.

Na szybko punktujac:
1. Brak jakiekolwiek dokumentacji, ktora by swiadczyla o odmowie zabiegu na NFZ
2. Brak informacji co na to Krakowczyk i Maciejewski, ktorzy takie rekonstrukcje robia z palcem w dupie i na NFZ
3. Brak informacji na jakiej podstawie OP ma dojezdzac do ortodonty specjalnie do Olsztyna (do zonki lekarza jak mniemam, ktora w ortodontycznym
  • Odpowiedz
Czy przez te dwa miesiące OP chociażby konsultował się z kimś innym, niż ten Dowgierd? Nie wiem , choć się domyślam. Słabe na maksa - jeśli coś da się ogarnąć na nfz, to zamiast zbierać kasę od innych trzeba cisnąć, żeby zrefundowali ile się da. Te pieniądze mogłyby pomóc komuś w faktycznej potrzebie, a nie komuś kto ma kaprys na leczenie prywatne. Takie to wypadałoby samemu sobie zafundować
kujukuju - Czy przez te dwa miesiące OP chociażby konsultował się z kimś innym, niż t...

źródło: temp_file2905498769612908499

Pobierz
  • Odpowiedz
@kujukuju: Ty już odczep się od gościa, sam jakbyś miał to wyboru leczenie na NFZ a prywatne na lepszym poziomie i komforcie to byś wybrał to drugie. To jest twarz a nie kolano!
  • Odpowiedz
@maciss czy Ty myślisz, że na nfz przyjmują znachorzy, a prywatnie cudotwórcy? Najczęściej dobrzy lekarze ciągną obie formy praktyki. Jak masz doświadczenie z lekarzami, którzy przyjmują głównie prywatnie, to wiesz że jesteś tylko kolejnym wsadem do ich skarbonki. I o to się rozchodzi - typ, do którego Op ma iść na operację, też nie ma najlepszej renomy.
  • Odpowiedz
@maciss: Ale co ty #!$%@? xD, miałem parę lat temu w wyniku urazu bardzo mocno połamany palec - kilku ortopedów w tym prywatnie powiedziało że raczej nic nie będzie i paluch może być sztywny, przyjął mnie gość w szpitalu który tylko operuje dłonie, zabieg w pełni na nfz więc o jakim wyższym poziomie prywatnie piszesz? Fakt po zabiegu polecił wziąć od razu fizjo bez czekania na nfz co uczyniłem ale palec
  • Odpowiedz