Wpis z mikrobloga

Kobiety zniszczyły wszystko co było do zniszczenia i mówienie pomimo tego, że nie da się bez nich żyć to jest zwykłe zaganianie na plantację czyli hardcorowy bluepill. Jak ktoś chce to niech sobie lata za babami. Ja nie zamierzam. Szczęście można osiągnąć obecnie tylko jeśli się nie ma kobiety. Dzięki @Kopytnik_1 i @ZacharJasz92 za uzmysłownienie mi tego. Wiele lat mi zajeło zrozumienie tego świata, ale teraz jestem po drugiej stronie lustra. Cheers.
#blackpill
  • 10
  • Odpowiedz
@Erikaa: oczywiscie, ze winne sa dwie plcie w sensie ekonomicznym, chocby to, ze wykopki nie wiedza kto to Mises, a brazilijscy bokserzy juz tak, ale w sensie romantycznym to kobiety zabily milosc. Doszlo do tego, ze przywiazuja wieksza wage do wygladu partnera niz mezczyzni. To jest ta "dojrzalsza plec". Oczywiscie kobiety moga to zmienic, nikt nie jest zly z natury, (no chyba, ze urodzil sie bez genow odpowiadajacych za empatie), ale
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin: 10 lat temu był czas na takie rzeczy. Teraz jest za późno. Dług USA rośnie 1 bilion USD co 3 miesiące. Do końca tego roku odsetki od długu wyniosą 1 bilion. Polska już placi rocznie ponad 60 mld na obsługę długu tj. 10% budżetu, 2 razy więcej niż na szkolnictwo, dlatego średnio obcieli lekcje angielskiego w szkołach z 5 do 3 w tyg (anglista here). Każdy kto ma resztki instynktu
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: ciekawe jakby wyglądał świat jakby np Kennedy zamiast skonczyć w piachu to doprowadził do końca to za co skończył w tym piachu czyli odcioł FED od amerykańskiej waluty i nie byłoby tego zadluzenia.
  • Odpowiedz