Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LukaszN: Ja nie chcę, bo mam dokładnie ten model u siebie, chciałem tylko napisać, że jest mega fajny, bateria trzyma długo, używam ponad pół roku i nie mam się do czego przyczepić, no może komora spalania mogłaby być delikatnie większa jak dla mnie :)
  • Odpowiedz
@LukaszN Jak to jest, że na ból przypisuje się CBD albo THC? Ja kiedyś zajarałem jak mnie bolał ząb, to odczucia bólu miałem jeszcze silniejsze xd Tak samo miałem z bólem głowy :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Rumbowy: sorki misiu, liczyłem na trochę węższe grono plusujących, ale wybiło się w gorące, mea culpa. Wrzuć mnie na czarno i rozejdźmy się w zgodzie, peace <3

@knrwa123: bez przesady, za gruby jest ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jak to jest, że na ból przypisuje się CBD albo THC? Ja kiedyś zajarałem jak mnie bolał ząb, to odczucia bólu miałem jeszcze silniejsze xd Tak samo miałem
  • Odpowiedz
@LukaszN: bardzo fajny vapek, jak się dokupi pastylki do ładowania suszu to już w ogóle - komorę wystarczy raz na jakiś czas przeczyścić IPĄ, wymiana "nabojów" trwa chwilę, bardzo fajna opcja.
  • Odpowiedz
nie chce używanego za darmoche, ale przy okazji zapytam o radę, kupowac se ten model czy może celowac w cos fajniejszego? jak tam wyglądaja polecane produkty z tej kategorii?
  • Odpowiedz
można nawet waporyzować miętę czy melisę, nikt tego nie sprawdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LukaszN: No własnie, jak to jest, bo ja się nie znam na tym. Istnieje coś, co na przykład działa w takiej formie leczniczo\wspomagająco, czy nie bardzo?
  • Odpowiedz