Wpis z mikrobloga

#tesla Dziwne, że niektórzy śmieją się z elektrycznych samochodów a sami kupują drogiego smartwatcha, którego trzeba często ładować, bateria się zużywa i nie opłaca się jej wymieniać, producent przestaje aktualizować soft i są bardzo wrażliwe na na warunki zewnętrzne.
#takaprawda
  • 4
  • Odpowiedz
Dziwne, że niektórzy śmieją się z elektrycznych samochodów a sami kupują drogiego smartwatcha, którego trzeba często ładować, bateria się zużywa i nie opłaca się jej wymieniać, producent przestaje aktualizować soft i są bardzo wrażliwe na na warunki zewnętrzne.


@kidi1: No to mógłbyś się zdziwić. Faktycznie np Apple produkuje syf jeżeli chodzi o smartwatche, ale nie jest jedynym producentem. Ja mogę bez wstydu polecić Amazfit GTR2. Jak używasz jako zegarek ciągnie na
  • Odpowiedz
  • 0
@EliG: Bateria i tak się zużyje w ciągu max 3 lat i tego nie unikniesz i będziesz musiał ładować coraz częściej. Aktualizacja będzie potrzebna jak wejdzie jakiś nowy standard a producent jej nie zrobi bo masz kupić nowy zegarek. Wejdzie nowy standard bluetooth i już zegarka z nowym telefonem nie połączysz choćby nie wiem co. Niedługo go jebniesz gdzieś i będzie bezużyteczny.
  • Odpowiedz