Wpis z mikrobloga

Też macie tak, że kiedy macie być w pracy albo gdziekolwiek indziej, gdzie nie ma waszej drugiej połówki to czujecie się beznadziejnie, boli w środku i cierpicie bez tej osoby, nie mozecie sie skupic i tylko myslicie kiedy wreszcie się zobaczycie? (,) 9h pon-pt katuszy i nie chce mi się żyć, dopiero po 15 odżywam, bo wiem ze zaraz odpalam avensiunie i jade do domu i bedzie tulenie. I tak dzień w dzień, od października 2023 kiedy razem zamieszkalismy.

Jak ludzie żyją pracując oddzielnie? Przeciez to cholernie trudne przeżyć te 9h bez drugiej polowki, a jeszcze jak wyjedzie na delegacje to nachodza mysli przerurzne.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
thighslapper0 - Też macie tak, że kiedy macie być w pracy albo gdziekolwiek indziej, ...

źródło: temp_file1516401031226464074

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
@thighslapper0: nie masz paska i piszesz o partnerze bezpłciowo, to użyj mózgu i dopasuj sobie czasownik do kontekstu.

bolcowalbym inne na miejscu twojego partnera, pewnie ma już dość tego, że mu siedzisz na plecach
  • Odpowiedz
@thighslapper0 skoro nie masz znajomych i ustawiasz całe epicentrum swojego życia na swojego niebieskiego to gdy on umrze albo Cię rzuci to Twoje życie się skończy a ten silny stały kontakt bez innych ludzi (znajomych, rodziny z częstszym kontaktem) to niebieski po ustaniu okresu zauroczenia może czuć się osaczony i kontrolowany. Uzależnianie swojego szczęścia od tylko jednej osoby która nie jest Tobą to najgorsze co można sobie zrobić. Powinno się dzielić kontakt
  • Odpowiedz
  • 0
@mru_mru hejto, jak wyszedł wykop 2.0 to zalozylismy tam konta bo mielismy dosc biauka ( ͡º ͜ʖ͡º) wstawial zdjecia stupek z tagiem srajzhejto a ja mu je komentowalam i komplementowałam
  • Odpowiedz
@thighslapper0: chyba jesteś moją różowa xD ona tak samo nie potrafi przeżyć dnja bezemnie i gdy ja wieczorem potrzebuje godzinki dla siebie na rozmyślania i wyczilowanie to ona na przykład wczoraj spała godzinę na kanapie obok mnie nie dając mi możliwości pobycia trochę samemu. Ja #!$%@? najgorzej, Dobrze że do kibla daje mi samemu chodzić
  • Odpowiedz
  • 0
@lsrrdc tylko u nas dziala to w obie strony, ja ide siku czy na dwojke to tez czasem przyczlapie i za rączki mnie potrzyma zeby lepiej sie parlo xD no i jak jego zlapie mocne rzadkie po np. kebsie to tez ide go wspierac. Absolutnie dalabym mu przestrzen, gdyby tego potrzebowal, ale sam przychodzi sie wtulic we mnie, od tak, bez powodu.
  • Odpowiedz
tylko u nas dziala to w obie strony, ja ide siku czy na dwojke to tez czasem przyczlapie i za rączki mnie potrzyma zeby lepiej sie parlo xD no i jak jego zlapie mocne rzadkie po np. kebsie to tez ide go wspierac


@thighslapper0: Ok, widzę że troll xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Anthrax91 no my mieszkalismy 200km od siebie to tez na początku tylko co tydzien spotkania. Ale szybko poszlo, w czerwcu pierwsze spotkanie, w pazdzierniku juz razem mieszkalismy. Po prostu jest idealny dla mnie, ze wiedzialam, ze mieszkanie z nim to bedzie sama przyjemność
  • Odpowiedz
zycie jest tylko jedno


@thighslapper0: I co z tego? Na razie nic fajnego się w nim nie wydarzyło, a już 1/3-1/2 za mną.

poznasz inna ktora pokoloruje Ci zycie na śliczne przyjemne barwy i vice versa


xD

Nie wierzę już w takie bajki.
  • Odpowiedz