Wpis z mikrobloga

@bakin ale co ci nie pasi we frytkach z buraków?
Frytki można zrobić z każdego warzywa. Osobiście polecam batata i marchew ( ͡º ͜ʖ͡º)

Frytki – pokrojone w kształt słupków i smażone w głębokim tłuszczu ziemniaki albo inne warzywa.
  • Odpowiedz
@NieDzwieczny: od tego się zaczyna, zamykanie oczu na coś co wydaje się nam śmieszne, w głowach wariatów jak Trzaskowski przeradza sie w pomysł ograniczenia spożywania miesa :) Wszystko miało kiedyś swój mały początek :)
  • Odpowiedz
@NieDzwieczny: mam głęboko #!$%@? w nazwę ale widziałeś kiedyś kurczaka z warzyw ? Język jest jedna z tożsamości narodowych i takie próby zakłamywania rzeczywistości bolą mnie jako zatroskanego obywatela o przyszłość naszego karju
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@Pioter_Polanski: być może i są od dawna. Nie preferuję takich rozwiązań stąd się tym wcześniej nie interesowałem. Po prostu wyskoczyła mi reklama tego badziewia. Rośliny z zasady nie biegają stąd mnie zdziwił "roślinny kurczak".
  • Odpowiedz
  • 0
@open_or_die: batat to też ziemniak ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwróć uwagę, że w definicji którą przytoczyłeś jest napisane "z ziemniaków lub innych warzyw". Uważam, że frytki pierwotnie były tylko i wyłącznie z ziemniaków a później ktoś wpadł na pomysł żeby zrobić coś z tym warzyw a'la frytki.
  • Odpowiedz
@bakin to że ty se coś uważasz i nawet definicja jest dla ciebie nieistotna to nic nie znaczy.
Frytki z kartofla są po prostu najbedziej popularne, frytki z merchwi czy buraka są rzadziej używane ale nadal są to frytki.
  • Odpowiedz
@bakin: mnie zawsze zastanawia dlaczego weganie kreują wszystkie dania na podobę dań z mięsem, tak jakby chcieli sami siebie oszukać i swoja naturę. Pojevane
  • Odpowiedz
@bakin: Najgorzej że jak coś ma być "o smaku kurczaka" to zwykle oznacza to po prostu przyprawę curry w ilości nieskończonej
  • Odpowiedz
od tego się zaczyna, zamykanie oczu na coś co wydaje się nam śmieszne, w głowach wariatów jak Trzaskowski przeradza sie w pomysł ograniczenia spożywania miesa :) Wszystko miało kiedyś swój mały początek :)


@Nethiu: argument równi pochyłej, mój ulubiony
  • Odpowiedz