Wpis z mikrobloga

jest grupa kobiet która ma taki fetysz


@sindram: to nawet nie jest fetysz, totalnie każda baba w mniejszym lub większym stopniu tak ma. Nie chodzi też o samą sprawę kryminalną. Po prostu przystojny, sławny typ. Będzie się można chwalić swoją "nadcipą" przed koleżaneczkami jak się go wyrwie. W "kryminalnych fetyszach" dochodzi tylko wątek że "bad boy" jest dodatkowo biedniutki i w potrzebie, bo opresyjny aparat państwa i reszta świata chce go
  • Odpowiedz
totalnie każda baba w mniejszym lub większym stopniu tak ma.


@Plp_: ( ͡º ͜ʖ͡º)

@thighslapper0 śmieszy, jak przegrywy i podobni odbierają ten obrazek "jestem dobrym, porządnym facetem, dlatego nie mogę znaleźć kobiety, bo te lecą bardziej na patologię" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thighslapper0: Akurat istnieje takie zjawisko i nazywa się Hybristofilia, więc to akurat prawda że tacy panowie mieli sporo ofert matrymonialnych jak niektórzy wyżej już pisali.
  • Odpowiedz
Kobiety, które przychodziły na jego rozprawy, próbowały z nim flirtować.


@morgiel: nie taki zwykly huop. w koncu na swoja aparycje wyrywal te typiarki do zabijania, a nie musial ich porywac.
  • Odpowiedz
@t4il: zmarnowałem mnóśtwo czasu na szukanie różnych rzeczy w necie (jestem trochę bananoiwym dzieckiem, dostęp do neta mam od małego). Słyszałem różne rzeczy, ale nigdy nie widziałem lasek lecących na gr0basa (gejów tak, nawet mają swoją kategorię i paru moich kumpli gejów, śliniło się do mnie jak byłem ulańcem, a teraz nazywają mnie pół żartem pół serio "paskudą", jak dziewczyny postrzegają mnie już za atrakcyjnego <siłownia, dieta, dbanie o siebie>). Widziałem
  • Odpowiedz
@MajorKusiol
@OskarDeveloperski: no nie ma takich kobiet, dlatego istnieje cały fetysz i ma nawet swoją nazwę, jak wszystkie niewystępujące zjawiska. Przykład to najgrubszy człowiek na świecie który znalazł zone ważąc już setki kg i nie mogąc wstać z łóżka. Gdy dostał się do księgi rekordów również dostawał mnóstwo listów od fanek. I to nie jest przypadek, że ta kobieta mu się wpakowała najpierw do domu a potem do łóżka.

Są nawet
Nowekonto1238 - @MajorKusiol 
@OskarDeveloperski: no nie ma takich kobiet, dlatego is...

źródło: HEAVIEST_MAN_003.14da47a18afa

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: ale ja w zadnym momencie nie zanegowałem tego. Ba, napisałem częściowo zbliżoną konkluzję. Po prostu NIGDY się z tym nie spotkałem. A z tymi które wymieniłem, spotkałem się na przestrzeni swojego życia parę razy. Z tym fetyszem na niepełnosprawnych też. Np. w kontekście Szwecji. I co śmieszne, to było na ykopie. xD
  • Odpowiedz
@thighslapper0: wiele można przegrywem zarzucić i sam nimi gardzę, ale to akurat fakt autentyczny, że zwyrole mają straszne powodzenie. Z drugiej strony @Nowekonto1238 dobrze pisze. Taki "medialny" zwyrol zwyczajnie przyciąga uwagę wariatek (nierzadko całkiem seksownych ale nadal xD).

Wspomniana tutaj żona Trynkiewicza wyszła za niego, kiedy ten już był dawno prawomocnie skazany i było pewne, że dopuścił się zarzucanych mu czynów a nawet ponoć deklarował, że jak wyjdzie, to dalej będzie,
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Nie sugeruję że to jest jakieś mega popularne zaburzenie i powiedziałbym nawet że ma je skrajna liczba osób. Ale taki Dahmer, Ted Bundy czy nawet Trynkiewicz byli dosyć medialni, więc logiczne że mieli oferty matrymonialne od takich osób.

Też nie podnoszę tej parafilii do takiej skali że losowy Mietek spod celi numer 5 dostaje codziennie milion ofert matrymonialnych, albo jakiekolwiek od takich typiar xD
  • Odpowiedz
@OskarDeveloperski: no ale ilu jest takich morderców? W Polsce w całym kraju dożywocie odsiaduje zawrotne 400osob.

Kobiety piszą tylko do tych bardzo znanych jak Bundy, Trynkiewicz czy Manson. Ilu takich było na całym świecie?

Nawet jak jest ich z 1.000 w co absolutnie nie uwierze, bo tak naprawdę większość osób nie wymieni nawet 10, to w skali 4.000.000.0000 kobiet daje to zawrotne 0.000025% kobiet. Nawet gdyby takich znanych morderców było 1.000
  • Odpowiedz