Wpis z mikrobloga

a to ok


@fukinloner: Może nie ok, ale lepiej od razu napisać niż żeby ktoś zaczął zaraz bredzić o ukraińskich służbach, albo o tym jaki to będzie miało gigantyczny wpływ na wojnę. Ja wiem, że sporo osób uwielbia podkreślać każdy pożar w Rosji w celach propagandowych. Może jakieś Artiomy z Rosji robią to samo o pożarach na Ukrainie, tyle że na swoich portalach.
  • Odpowiedz
@Szinako:

Może nie ok, ale lepiej od razu napisać niż żeby ktoś zaczął zaraz bredzić o ukraińskich służbach, albo o tym jaki to będzie miało gigantyczny wpływ na wojnę. Ja wiem, że sporo osób uwielbia podkreślać każdy pożar w Rosji w celach propagandowych.

Ty weź się zastanów czy już nie czas się rozpędzić i walnąć banią w mur. Ty masz #!$%@?@ jakąś fobię ukraińskiej propagandy jprd.
  • Odpowiedz
@Smarek37: Wiem wiem, wy tak po prostu czysto informacyjnie informujecie o pożarach w Rosji, jednocześnie używając tagów Ukraina i Wojna xDDDDDDD. Beka z ciebie typie. Szkoda, że o pożarach na Ukrainie tak nie piszecie w ramach informacji.
  • Odpowiedz
@Szinako: wy czyli kto xd
Jak dię u ruskich coś jara to się zawsze doszukujesz się fejka. To nie pożar tylko pożarek, a tak naprawdę to tylko grila robią i im się kiełbasa przypaliła xd.
Ale jak ruscy walą w jakieś już dawno rozwalone migi na lotnisku to robisz sensację w drugą stronę xd.
  • Odpowiedz
Jak dię u ruskich coś jara to się zawsze doszukujesz się fejka


@Smarek37: Tak było xD.

a tak naprawdę to tylko grila robią i im się kiełbasa przypaliła xd.


@Smarek37: To Ukraina uwielbia robić grille w składach amunicji xD

Ale jak ruscy walą w jakieś już dawno rozwalone migi na lotnisku to robisz sensację w drugą stronę xd.


@Smarek37: Wiadomka, i przy każdym rozwalonym migu pląta się kilka osób
  • Odpowiedz
No chyba jednak ty, bo jako pierwszy się tu zesrałeś.


@Smarek37: Ja? Przecież to ty zacząłeś coś bredzić, o jakichś fejkach czy grillach jesteś mega żałosnym typem.
  • Odpowiedz
@Szinako:

lepiej od razu napisać niż żeby ktoś zaczął zaraz bredzić o ukraińskich służbach, albo o tym jaki to będzie miało gigantyczny wpływ na wojnę

No faktycznie ja zacząłem się srać xd
  • Odpowiedz