Wpis z mikrobloga

Ja prdl. Kolejny poniedziałek, całe tabuny ludzi pomykają szczęśliwie do kołchozów. A ja jak zwykle nie.
Wszystkie moje certyfikaty i 15 lat doświadczenia jak psu w dupę. Setki CV wysłanych i nic.

Jeśli ktoś da radę pomóc w znalezieniu roboty (najlepiej zdalnej) daję mu 10k. Bo już nie wyrabiam z tego bycia #neet

#rozdajo #pracbaza #korposwiat #szukampracy #zalesie
stanislaw-kania - Ja prdl. Kolejny poniedziałek, całe tabuny ludzi pomykają szczęśliw...

źródło: temp_file6305633856547681203

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@stanislaw-kania: a używasz jednego i tego samego CV czy masz więcej niż 5 IQ i dostosowywujesz CV do danego stanowiska? Jak z szata graficzna? W razie co najbezpieczniej użyć canvy.
Czy wpisujesz keywordy używane w ogłoszeniu by ewentualny bot mógł przetworzyć poprawnie twoje CV?
  • Odpowiedz
@stanislaw-kania: Ale to jest chyba jakiś większy problem. Też zmieniałem pracę w tym roku i na ponad 100 wysłanych CV dostałem 3 telefony z czego 2 skończyły się rozmową kwalifikacyjną. Numer telefonu, mail, rodo, wszystko było. Aż zaczynałem się zastanawiać czy czasem na tych serwisach typu pracuj.pl czy inny justjoinit nie wycinają CV i do ogłoszeniodawcy nie trafia tylko wąski wycinek. Ja nie spodziewałem sie, że znajde prace od ręki, ale
  • Odpowiedz
a używasz jednego i tego samego CV czy masz więcej niż 5 IQ i dostosowywujesz CV do danego stanowiska? Jak z szata graficzna? W razie co najbezpieczniej użyć canvy


@ZenujacaDoomerka: Oho, rekruterka vibe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz