Wpis z mikrobloga

Heistowi eksperci chodzą jedynie po końcowe nagrody (te są losowe), nie chodzą po pokojach z currency itd.
  • Odpowiedz
@Dejwor: wszystkie blueprinty lvl 80+ kupujesz po 20-100 jednocześnie, nie odkrywasz nic w tych planach, tylko start i biegniesz do ostatniego pokoju.

Chociaż ja się zatrzymywałem przy tych z divcardami bo potrafi rzucić 20 stacked deck na każdy heist i w affliction był apothecary i 2x the doctor () zrobiłem tam łącznie z 1000 blueprintów i co chwile tailoring/tempering orb, divine, stacked decks ale
  • Odpowiedz
@Dejwor: ale o co ty pytasz w ogole, to jakies masz pokoje w bp to totalny random a jesli chodzi ci o normalne heisty to nikt prawie nie biega innych niz deception

a jesli chodzi o bp, to zalezy od osoby co tam lubia, fragmenty daja uatziri, mapy daja duzo conqueror map co zawsze jest w cenie, stacked deck wiadomo, currency sie raczej tylko oplaca jak masz chociaz regal to divine,
  • Odpowiedz
@assninja: w aktualnej lidze masz 2 stacked decki (był nerf na stacked decki już w patch notesach) na skrzynkę w heistach. Chyba, że Vinderi zdubluje na grand heiście to 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz