Wpis z mikrobloga

@Mozolny_Szturm12: New Vegas ma kompletnie inny klimat niż serial wiem bo teraz przechodzę znowu NV. W ogóle mam duże wątpliwości czy ludziom którym podobał się serial spodobają się gry. Może 4 albo 76 czyli te najgorsze części.

3 jest bardzo mroczna i głównie łazi się samemu
NV też jest dużo łażenia i jednak jest dużo mroczniejsza od serialu
1 i 2 - mroczniejsza, inny klimat i też bardzo archaiczne

więc zostaje
  • Odpowiedz
@Mozolny_Szturm12: A widzisz. Tak się składa, że wczoraj zacząłem New Vegas. Kilka godzin już w tej grze spędziłem ale mam jeden problem - nie widzę, żadnego powodu aby brnąć w tą przygodę. Gra mi nie daje żadnej motywacji aby to robić. Zamiast tego dostaję standardową randomową lokację z nieinteresującymi NPC'ami w jeszcze mniej interesującej okolicy. I tu właśnie serial zyskuje ogromną przewagę. Główna bohaterką od początku ma silną motywacją do działania.
  • Odpowiedz
@elmerski-fudski: w grach fallout chodzi o eksploracje i wybory, przez wiekszosc czasu ten swiat jest ponury i czasami pojawia sie humor. W serialu masz calkiem inaczej rozlozone akcenty i serial nie oddaje tym czym sa te gry co sam sie przekonales.
  • Odpowiedz
Mi mimo wszystko podobały się gry seri Fallout. New Vegas najbardziej. Gusta i guściki koledzy ( ͡ ͜ʖ ͡) Lubię klimat postapo i ten vibe Bethesdy. Chociaż nie równa się to dla mnie do takiego Stalkera jeżeli chodzi o klimat. Serialu jeszcze nie widziałem i powiem Wam że trochę sceptycznie jestem nastawiony. Boję się że po prostu adaptacja będzie #!$%@? jak to na dzisiejsze czasy zazwyczaj przystało
  • Odpowiedz
@Mozolny_Szturm12: Mowisz ze serialu nie widziales no wlasnie. Serial klimatem bardzo przypomina borderlands. I ludzie pisza w necie ze to taka swietna adaptacja, wiec pojawi sie masa nowych graczy ktorzy sie raczej szybko odbiją od serii.
  • Odpowiedz
That's a joke brother. Ale co ma piernik do wiatraka. Czyli jak się ma borderlands do Fallouta. Okey niby podobny świat ale to jednak nie to samo. ( ͡ ͜ʖ ͡) Myślę że z graczami będzie różnie. Fallout to specyficzna gra i nie każdemu będzie to odpowiadało.
  • Odpowiedz
@elmerski-fudski: zagraj sobie po prostu w 4. Zajebista gierka, a to ze troche uproscila rpg i przez to nie jest prawdziwym falloutem to dla mnie #!$%@? XD. Serial sie nia wzorowal najbardziej wiec znajdziesz sie tam odrazu
  • Odpowiedz
@Chrum_Master: Cały problem polega na tym, że ta fabuła ulega rozwodnieniu przez otwarty świat. To samo było w Wiedźminie 3 czy nawet RDR2. Naprawdę nie chcę mi się przebijać przez te wszystkie losowo generowane moby aby w końcu znaleźć miejsce rozpoczęcia kolejnego questa fabularnego. Nie żebym nie doceniał tej gry bo jednak w momencie jej powstania takie otwarte światy to nie był standard. Mam już chyba jednak przesyt takich gier.
  • Odpowiedz