Wpis z mikrobloga

@HDMI: #!$%@? wizzaira.
Przez to co #!$%@? z lotami w pandemie wolałbym pol Europy pieszo przejść niż z nimi latac.
  • Odpowiedz
@HDMI: z jakiego powodu ? znajdz kancelarie która odzyskuje odszkodowania od nich za 20% wartości być może ci przysługuje jeśli odwolali ze swojej winny tzn. nie był to np. strajk na lotnisku.
Oczywiście zwrot za bilet przysługuje Ci swoja drogą
i nie zgadzaj się na zwrot na konto wizz bo za rok ta kasa ci przepadnie niech ci oddadzą normalnie.
  • Odpowiedz
@kishibashi: nie widzę tam żadnego błędu poza brakiem interpunkcji etc. a na to nie mam czasu. to autor cos potrzebuje wiec sobie przeczyta bez ogonków i przecinków jeśli będzie go to interesowało, a jeśłi nie to oleje. jeśli masz problem z czytaniem tego to twój problem ty musisz sobie z tym poradzić, reklamacje mnie nie interesuja bo nie płacisz mi za moje rady wiec nie mam obowiazku pisać odpowiedzi w takiej
  • Odpowiedz
@libed_from_kafeteria: no właśnie chodzi o czytanie, z którym masz problem. W wiadomości którą wrzucił OP jest napisane, że jak dostanie zwrot 120%, to może go sobie wytransferować na konto w banku, ale w wysokości 100%. Ty mu piszesz jakieś bzdury żeby się nie zgadzał na zwrot w taki sposób, bo przepadną mu środki.
  • Odpowiedz
@kishibashi: ta wiadomość jest urwana więc nie wiem co tam dalej jest to raz, a dwa widać że jednak mu jej nie oddali więc później z wypłatą i jej kosztami może być kolejny problem a tak dostanie kasę tak jak płacił w tej walucie w której płacił bo wizz też ma dziwne kursy walut.
  • Odpowiedz