Wpis z mikrobloga

@kondzioxxx: taka reakcja organizmu, ja jak skręciłem sobie kostkę (wpadłem stopą do takiej rynienki na deszczówkę) to tak samo, pisk w uszach, że nie słyszałem jak ktoś do mnie mówił, przed oczami czarno-białe kółka, helikopter i chęć snu, a w drodze na sor wymioty
a byłem jeszcze podpity przy tym incydencie
  • Odpowiedz
@Vadzior: wiozłem kumpla po wypadku motocyklowym to podobnie mi mdlał w samochodzie, a w pewnym momencie to mówił że nie czuje dolnej połowy ciała. W szpitalu po prześwietleniach jedno małe złamanie kości i na strachu sie skończyło.
  • Odpowiedz
@dawid131: no to jest szok dla organizmu, ja tak przez 10 min to wgl nie kontaktowałem, potem jakby ból się zmniejszył, czekałem na karetkę, już świadomie ale czułem się jakbym się narąbał i chciał iść spać + wymioty dopiero teraz brały
  • Odpowiedz
@kondzioxxx: E tam, ja mam tak, że łapę mogę rozciąć nożem albo koronką do metalu tak że krew leci po ścianie, podłodze i nic mi nie ma.
Wystarczy, że pielęgniarka podejdzie z igła i będzie chciała wbić się w żyłę to odlecę i nic nie pamiętam XD
  • Odpowiedz
@kondzioxxx: Niektórzy tak mają. Ja zbyt dużo razy się pociąłem i poobijałem żeby mnie ruszało. Każde grzebanie przy aucie to pozdzierane ręce i poobijane palce.
Przykre jest to że budowa kampera znowu się przedłuży o 5 lat rekonwalescencji ręki.
  • Odpowiedz
@kondzioxxx: zwykła reakcja na stres lub zjazd po wyrzucie adrenaliny, kiedy adrenalina aczyna spadać ludzie często odczuwają zmęczenie, drżenie, spadek energii oraz uczucie osłabienia. Mogą też wystąpić objawy, które zwykle towarzyszą stresowi, takie jak szybkie bicie serca, nerwowość czy ból głowy.
  • Odpowiedz
  • 1
Ja tam rozumiem reakcje, bo sam zareagowałem podobnie gdy rozciąłem miesiąc temu tapeciakiem palucha. Zbladlem i poczułem osłabienie. Co dziwniejsze gdy ja musiałem komuś pomóc gdy krwawił nie miałem nigdy takiej reakcji.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.