Wpis z mikrobloga

  • 0
@ziemniag: Podoba mi się, ma kilka fajnych patentów i podobno małą awaryjność. Odstrasza trochę cena, nie zachwyca też wygląd mimo, że mi się podoba. Internet podpowiada też, że hondę należy dodatkowo zabezpieczyć przed naszą zimą.
  • Odpowiedz
  • 2
@bb89: bo jest używane, starsze, nie ma pełnej gwarancji, mogło być coś kombinowane a z tą ceną to teraz jest różnie.
Mogę też skonfigurować auto pod siebie a planuje je trzymać z 10 lat.
  • Odpowiedz
  • 1
@aczutuse: I gzie będę ją ładował? Mieszkam w bloku, w garażu nie mam gniazdka a na mieście może z jedną ładowarkę o ile jest sprawna. Infrastruktura jest praktycznie zerowa.

Nie zachęcają też ceny prądu, abonamenty na ładowarki i po 10 latach nikt takiego auta nie odkupi pewnie.
  • Odpowiedz
@rybak17: Hej. Jeżdżę nowym Capturem z salonu od lutego. Silnik e tech hybrid 1.6. Jestem zadowolona. Jeśli żona szuka małego zwinnego auta na miasto, to się sprawdzi - sama kupowałam głównie do tego celu :)
Zwróć uwagę na to, że Honda ma mały prześwit 136 mm w porównaniu do 174 mm w Capturze, a mi się już wiele razy to przydało, jak musiałam wjechać na jakiś nieprzyjazny teren.
  • Odpowiedz
@rybak17: Jeśli chodzi o plusy:
Dobrze się prowadzi, automat
Dobre nagłośnienie (mam bose z większym ekranem)
Spalanie w zimie 5.6 w mieście, na trasie 5.2 przy włączonym ogrzewaniu i grzaniu kierownicy. Teraz przy cieplejszej temperaturze spadło do 4.7
Android auto, sterowanie praktycznie wszystkiego przyciskami w kierownicy, nawigacje można sobie nawet przerzucić na zegary z przodu
Tempomat, z którego nieustannie korzystam na trasie
Z minusów mały bagażnik, wybrałam się raz na trasę
  • Odpowiedz