Wpis z mikrobloga

Mirki

Jakie gry RPG na PC polecacie.

Proszę o odpowiedź tylko osoby, które tak jak ja uważają, że Baldurs Gate 3, Divinity i Pillars of Eternity to nudne gry.

Wiedźmina przeszedłem lata temu i nie zamierzam do niego wracać.

#gry #rpg #pcmasterrace
  • 13
  • Odpowiedz
Proszę o odpowiedź tylko osoby, które tak jak ja uważają, że Baldurs Gate 3, Divinity i Pillars of Eternity to nudne gry.


Wiedźmina przeszedłem lata temu i nie zamierzam do niego wracać.


@antb47: to problem jest z tobą, a nie z nimi xD To tak jakbyś szukał dobrego filmu sci-fi i nie podeszła ci Odyseja Kosmiczna albo jakieś Star Wars. Ty najpierw lepiej napisz, czy jest jakiś RPG, który ci się
  • Odpowiedz
> Baldurs Gate 3, Divinity i Pillars of Eternity to nudne gry.

man of culture widzę, więc może starfield?

w sensie nie chcesz z widokiem z góry i dużą ilością czytania tylko bardziej akcji?

mass effect, skyrim od biedy, outer worlds, dragons dogma?
hogwarts legacy całkiem fajne było ale bym tego rpg nie nazwał bo tam wybory nie maja znaczenia praktycnzie, cyberpunk
fable. to pierwsze

jak mogą być japońce to final fantasy
  • Odpowiedz
  • 0
w sensie nie chcesz z widokiem z góry i dużą ilością czytania tylko bardziej akcji?


@10129: W sensie, że postacie bardzo powoli się poruszają. W Baldurs Gate 3 nie ma opcji przyśpieszenia ruchu. Dodatkowo irytujace jest obracanie tej kamery, bo coś zasłania lub jej przesuwanie.Inne mechaniki (np. rzuty koscią) też mi nie podeszły.

bezmózgie hack-slash też są strasznie nudne. Ostatnio odbiłem się szybko od Grim Dawn.

Baldurs gate 1 i 2
  • Odpowiedz
W Baldurs Gate 3 nie ma opcji przyśpieszenia ruchu

modem da się, tak samo jak w pillarsach, domyślnie faktycznie chyba nie ma.

kamera w grach od larian tez mnie #!$%@?, tym bardziej, że ich gry mają dużo zmieniania poziomów/wysokości - wole już klasycznie jak w pillarsach albo chociaż dragon age.

kości to po prostu %. to nic innego niż procent szansy, tylko inaczej pokazane.

bezmózgie hack-slash też są strasznie nudne. Ostatnio odbiłem
  • Odpowiedz
Nie rozumiesz - jeżeli chciałbym wyszukać coś podobnego do danej gry, to użyłbym google.


@antb47: jak szukasz action rpg z dynamiczną walką to Nier, Warhammer: Vermintide chociaż to w sumie hack and slash ale w 3d xD no i Middle-earth. Podczas walki w Dragon's Dogma bardzo dużo się dzieje, ale w niej są długawe elementy eksploracyjne. Ciężko coś polecić komuś, kto nie lubi fundamentalnych elementów gatunku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pandillero: W Nier już grałem, Dragon Dogma tylko walką stoi.

Co to za "fundamentalne elementy gatunku" masz na myśli? Bo chyba nie postacie poruszające się bardzo wolno z kiepską pracą kamery.

Jeszcze w czasach płyt CD przeszedłem Baldurs Gate 1 i 2. I tam już była opcja szybkiego przemieszczania drużyny - Czyli już ponad 20 lat temu ktoś o tym pomyślał. T
  • Odpowiedz
  • 1
@Pandillero: Jeżeli przeczytałeś, że mam problem z eksploracją świata to może zajmij się czymś innym. Pisałem wyraźnie, że chce rekomendacje od ludzi których także znudziły wymienione przeze mnie gry.
  • Odpowiedz