Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@TonyMalin z tako tooli to mam tylko dwa leatherman markowe, reszta jakieś chinole ganzo, nexttool i ten jest naprawdę porównywalny z leathermanem tylko wiadomo trochę mniejszy, bez gwarancji 25 lat, po wyjęciu z pudełka nie jest tak ostry. No ale cena też 1/6 tego co za leathermana.
Widziałem teraz całe Ali jest zawalone #!$%@? konkretnych modeli leatherman, nawet ten Swiss tech ma kilka u siebie i szczerze zastanawiam się nad kolejnym. Tym
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@huntforfur poka poka bo ja nie znalazłem nic, widziałem że SOGa też jest masa ale nie wiem jak z jakością i nawet do oryginału chyba nie jestem przekonany
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@huntforfur tak ten składany to z tego co porównałem na foto to leatherman, on był za 88 zł chyba
Wiadomo że tam coś będzie odstawał, nie ma wymiennych ostrz do cięcia, nie wiem czy 1:1 funkcje są takie same bo wszędzie pchają pilniki a w leathermanie raczej dają drugie ostrze ząbkowane (tak przynajmniej mam w swoim surge i supertool 300) ale i tak polecam
  • Odpowiedz
@zzbkk: Pytanko mam, zamawiałeś z tych linków co wrzuciłeś?
I czemu cena jest inna jak wchodzę w pracy na komputerze, a inna na komputerze w domu? Tu i tu nie jestem zalogowany.
Pierwszy kosztuje tyle samo (58,25zł) ale u mnie mam przesyłkę za 21,16zł, a w pracy dziś widziałem, że darmowa. A drugi kosztuje 90,39zł, a w pracy miałem cenę ok. 60zł xD i w obu przypadkach darmowa dostawa.
Jedyna różnica
  • Odpowiedz