Wpis z mikrobloga

@wiciuWw46_xD: tymczasem rok temu

prezydent Rosji Władimir Putin nakazał dowódcom, by do marca tego roku zostało zajęte całe terytorium obwodów donieckiego i ługańskiego w Donbasie.


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Grzesiok: A Ukraina odbiła Bachmut do końca 2023 zgodnie z obietnicami czy nie?
Na Krym weszli do końca wiosny 2023 jak Budanow zapowiadał czy też nie ?
  • Odpowiedz
@Szinako: Bardziej mnie jednak śmieszą rosyjskie niepowodzenia. To jest katastrofa, że wkopali się regularną wojnę, zamiast w miesiąc wyjaśnić Ukraińców. Najpiękniejsze było, jak kilka tysięcy ruskiego chłopa na bezdurno zginęło w pierwszych tygodniu pod Czernichowem, Sumami czy Charkowem, bo im nagadano, że żadnych walk poza Donbasem nie będzie
  • Odpowiedz
@Szinako raz na jakiś czas zaglądam na tag by zobaczyć jak idzie najbiedniejszemu krajowi Europy pod kroplówką zachodu walka z wielką rosija a ty ciągle ta sama twoja gadka od miesięcy, kiedy Ci się znudzi wreszcie pisanie tych wysrywow? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kiedy Ci się znudzi wreszcie pisanie tych wysrywow? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Atryu: Jak Ukraina wreszcie pokona Rosję, która nie ma żołnierzy, broni ani amunicji od dwóch lat.
  • Odpowiedz
wniosek z tego wszystkiego taki, ze zadna ze stron nie ma wielkiego potencjału ofensywnego


@SundanceKidddd: Rosja już go ma, pytanie tylko kiedy postanowi go użyć. Ale już od bardzo dawna Rosja nadbudowuje swój potencjał zwłaszcza osobowy, czyli szkoli więcej żołnierzy niż traci na froncie. Z tym że Rosja myśli też o tym co będzie po wojnie, dlatego ostrożnie #!$%@? własnym potencjałem i nie chce go wytracić na Ukrainie w głupi sposób.
  • Odpowiedz
@Szinako tak jest szefie, Rosja jeszcze nie ruszyła na serio, gadaniem rodem z pikabu czy innych stron runetu, a prawda jest taka że od roku z ledwością przejmują gruzy wiosek i miasteczek szczególnie ze walczą jak już wspomniałem z najbiedniejszym krajem Europy pod kropelkową pomocą zachodu - z tego co wiem pomoc Ukrainie to około 2% budżetu wojskowego USA, świetnie to świadczy o wielkiej Rosji, nie jestem żadnym fanem UKR ale śmieszą
  • Odpowiedz
tak jest szefie, Rosja jeszcze nie ruszyła na serio, gadaniem rodem z pikabu czy innych stron runetu


@Atryu: Ale po co tak od razu przechodzisz do bredni i piszesz takie bzdury?
Skoro Rosja nie ma żadnych rezerw to, czym niby zamierza przeprowadzić ofensywę, o której tyle mówią przedstawiciele Ukrainy? Przecież sami Ukraińcy od dawna informują, że Rosja mobilizuje miesięcznie ok 30 tysięcy ludzi a ponosi straty mniejsze, a więc nadbudowuje siły
  • Odpowiedz
@Szinako: ale gdzie ja powiedziałem ze nie przygotowują ofensywy - oczywiscie ze przygotowują, w koncu jakos trzeba walczyc kolejny rok by zdobyć zniszczoną wioskę w #!$%@? przy okazji posyłając do piachu dziesiątki tysięcy młodych chłopaków - ma sens! ;)
  • Odpowiedz
@Atryu: Ale zaatakują siłami, które obecnie mają na froncie czy może dorzucą coś ekstra? Bo jeżeli to drugie to nie wiem, o co się do mnie przywaliłeś.
  • Odpowiedz
@Szinako: O #!$%@?, teraz brednie o koniaszowym drugim rzucie? Wczoraj wszechmocne służby ruskie co wszystko wiedzą, dziś drugi rzut i Charków w trzy dni mordo?
  • Odpowiedz
@Szinako: Cokolwiek zrobi Ukraina to ty dostajesz sraczki, jak ruskie się kompromitują, odpieprzają zbrodnie to siedzisz cicho. Mnie nic nie boli, mnie śmieszy że stoisz po złej stronie historii, tak jak ci co popierali komunistów, nazistów, faszystów - skończysz razem z całą bandą onuc i zdrajców. Czeka cię tylko wyśmianie bo cywilizacja zachodnia jest moralnie kolosalnie wyżej niż twój ruski mir, który takich jak ty do dołu #!$%@?.
  • Odpowiedz
O #!$%@?, teraz brednie o koniaszowym drugim rzucie? Wczoraj wszechmocne służby ruskie co wszystko wiedzą, dziś drugi rzut i Charków w trzy dni mordo?


@Mitur: Niezłe zesrańko milordzie. Ciekawe co wy zrobicie za fikołka jak się okaże, że Rosja jednak ma więcej żołnierzy niż zaangażowanych na froncie xD
@jacek007g Nieźle tyle fikołków odwalić w jednym komentarzu.
  • Odpowiedz
Niezłe zesrańko milordzie. Ciekawe co wy zrobicie za fikołka jak się okaże, że Rosja jednak ma więcej żołnierzy niż zaangażowanych na froncie xD


@Szinako: No ma, a ile ma "nadmiarowych" to też wiadomo kacapku. 50-60k w zapasie to nie jest kosmos wbrew temu co tu wypisujesz. I nie jest tak jak gdzieś sobie wymyśliłeś że ćwiczą więcej niż tracą. Dlatego tak chcieli zwiększyć pobór bo nie wyrabiają jeśli chcą cokolwiek zrobić,
  • Odpowiedz