Wpis z mikrobloga

#blackpill Urodzić się dziewczyną atrakcyjna taka 6/10 około, to niesamowity wygryw. Ludzie traktują się jak byś był mesjaszem,.spermiarze traktują jak figurkę święta. Chłopy 6/10 to coś jak 4/10 u lasek, żeby mieć takie powodzenie będąc chłopem to trzeba być 9/10 kolo Ala Jorge Del Rio.
  • 20
  • Odpowiedz
@alfamorrenox: duże powodzenie jest męczące, przynajmniej mojego kumpla Chada ono maczy. Ja mu daje swoim blackpillowym okiem 8.5/10, wcale nie ustępuje temu którego podałeś w swoim wpisie, nawet moim zdaniem jest ładniejszy bo mam bardziej pretty boy urodę. Przy takim wyglądzie kobiety są już natarczywe
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: komuś może się tak wydawać też bym tak pomyślał jakbym z nim nie gadal. gość był molestowany seksualnie przez nauczycielkę, pierwszy jego sex wyglądał tak że dwie Julki go przeruchaly na sile chociaż on nie chciał. Takie rzeczy ryja łeb a to tylko dwa przyklady chorych akcji z jego życia do jakich moga dopuścić się kobiety jak jesteś chadem
  • Odpowiedz
@alfamorrenox: Nie próbujesz się wczuć w daną sytuację. Skoro większość kobiet uważa, że 80% mężczyzn jest nieatrakcyjnych i każda chce Chada, więc cała atencja od beciaków i spermiarzy je po prostu obrzydza.
To identycznie jak mega gruba baba podpita zaczepia Cię w klubie czy w pociągu przy powrocie z imprezy, bo ma chcicę ale ciebie ona brzydzi. No to już przeciętne laski takich sytuacji mają o wiele więcej, możliwe że nawet
  • Odpowiedz
@pymbelak: O gościu, ale ty #!$%@?.
To już jest wyższy poziom zuchwałości i bezczelności.
To co mówisz to takie biadolenie milionera, że jego maybach pali więcej niż skoda w gazie 1.0..
Albo biadolenie zdrowej osoby, że nie może renty za kalectwo dostać.

Ty nawet nie masz pojęcia jak to jest #!$%@? jest być brzydkim i próbujesz przypisać sobie radzenie z trudnościami, które w ogóle trudnościami nie są.

No faktycznie - #!$%@?
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: Niektórzy ludzie to są naprawdę bezczelni i bezrefleksyjni.
Zresztą - nie wiem jak trzeba być głupim, żeby myśleć, że ktoś kupi takie "sygnalizowanie cnoty" czy inne stawianie się w roli ofiary. Autentycznie - trzeba mieć ludzi za kompletnych idiotów, którzy nie mają gałek ocznych i nie widzą jak wygląda świat.
Biedni uprzywilejowani ludzie - muszą codziennie dzielnie stawiać czoła przesadzonemu komfortowi i ciągłym szansom na osiągnięcie lepszej sytuacji.
  • Odpowiedz
@Eteres: no nie napewno by nie wolał być brzydki i doświadczać to co opisales ale bycie chadem też potrafi męczyć i wkurzac. Dlatego wolałbym być chadlitem może mieć praktycznie każda, ale nie jest tak napastowany
  • Odpowiedz
@pymbelak: No - to normalne że przystojni mężczyźni są notorycznie gwałceni.
Dlatego taki Lachowski to wylał sobie kwas na twarz... a nie czekaj.
I dlatego Cavill zgolił się na mnicha... a nie, to też się nie wydarzyło.

Mówienie, że niedobrze być przystojnym, bo ktoś może cię obdarować atencją której nie chcesz jest jak powiedzenie, że nie dobrze jest umieć chodzić, bo możesz się zamyśleć i przejść miejsce do którego zmierzałeś.

To
  • Odpowiedz
@Eteres: myśle że jakby Cavill zgolił się na mnicha to bym mu wiele nie przeszkodziło xd

Twierdzisz że taki jestem, kurde ale przecież nie jestem chadem to dlaczego miałbym taki być?
  • Odpowiedz
myśle że jakby Cavill zgolił się na mnicha to bym mu wiele nie przeszkodziło xd


@pymbelak: Ale na pewno byłby to krok w kierunku bycia mniej atrakcyjnym. No więc takie to pożądanie przez kobiety nachalne, że biedak jeszcze bardziej poprawia swój wygląd.

Twierdzisz że taki jestem, kurde ale przecież nie jestem chadem to dlaczego miałbym taki być?


W sensie zuchwałym, aroganckim ignorantem? Imo to nie musisz być chadem, żeby taki być.
  • Odpowiedz