Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem kompletnie po co latacie za kobietami. Ja tam wrzuciłem sobie na luz. Nie zamierzam się przejmować nimi, bo nie są tego warte. A niech sobie latają za czadami. Im szybciej to olejecie tym lepiej dla was. Poczujecie się w końcu wolni a nie ma lepszego uczucia na świecie niż bycie wolnym od botów. Przecież kobiet nie da się słuchać. Każda to samo jak stare oprogramowanie. Pozdro dla chcących wyrwać się z tego wariatkowa. A ja wracam do oglądania filmów, grania itp.
#blackpill #przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield Popieram, mnie dziewczyny w żadnym stopniu nie interesują. W dzisiejszych czasach w jakich żyjemy to liczy się tylko seks i pieniądze, nic więcej. Monogamia coraz bardziej zanika. Zresztą ja płci żeńskiej nienawidzę, ja nie umiałbym nawet być z jakąś, bo mam wstręt wewnętrzny. Wchodzić w związek z femoidem w dzisiejszych czasach trzeba być jakiś niedorozwinięty XD
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: Tak, bo przecież piramida potrzeb nie istnieje i człowiek nie ma potrzeb wynikających z natury.

Właśnie tak słyszałem, że jak jest potrzeba przynależności czy uznania to jest zaznaczona gwiazdką i jest disclaimer "można zastąpić oglądaniem filmów", a wpływ realizacji potrzeb seksualnych w badaniach też uwzględnia substytucję seksu poprzez granie na komputerze.
  • Odpowiedz