Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Zobaczcie czym według moderacji można obrazić szanownych alkoholików. Dostałem odpowiedź, gdyż , abyż nazwałem ich żulami i alkoholikami. Jednak to według ich przepisów jest zakazane.
"Zerknij do treści poniżej:) Standardy Moderacji: Atakuje mnie lub narusza moje dobra osobiste: są to wszelkie zachowania wpisujące się w definicję naruszeń dóbr osobistych, których celem jest atakowanie osoby zgłaszającej, obrażanie jej, a także ujawnianie jej danych i wizerunku; opublikowanie danych osobowych, imienia i nazwiska, adresu, linków do kont społecznościowych, w których pojawiają się dane osobowe, w tym również innych danych pozwalających w prosty sposób ustalić tożsamość zgłaszającego; umieszczanie bez zgody materiałów ujawniających wizerunek zgłaszającego; materiały naruszające dobre imię, w tym informacje nieprawdziwe, wulgarne wyzwiska, oszczerstwa, obrażanie, zastraszanie, szantażowanie, groźby; ataki personalne, w tym stosowanie takich określeń jak: brudas, frajer, śmierdzący, odrażający, tępy, dureń, durny, głąb, idiota, dewiant, kretyn, chory psychicznie, upośledzony, dziwka, suka, zboczeniec, śmieć, odpad społeczny, #!$%@?, cwel, ścierwo; atakowanie innych osób na podstawie cech chronionych: (płeć, rasa, pochodzenie etniczne, narodowość, religia/wyznanie/światopogląd, niepełnosprawność, wiek, orientacja seksualna); wykorzystanie niewulgarnych słów, które w całości tworzą obraźliwy atak. Pozdrawiamy:)"
  • 5
  • Odpowiedz
@Khmer76: nie. To odpowiedź od moderacji na moje zażalenie :) Najlepsze, że napisałem normalny komentarz, bez wyzwisk, a oni go usunęli i dostałem ostrzeżenie. Są równi i równiejsi ;) pozdro
Ps. Fajny materiał dodałeś xD
  • Odpowiedz