Wpis z mikrobloga

@artiom143: Jako ktoś kto miał PS3 i PS4 to nie ni #!$%@? nie warto PS5. GTA 6 wyjdzie to może kupię ps5 pro. Remake, sequele, remastery, kotlety wychodzące jednocześnie na PS4. Tylko Nintendo ma coś ciekawego w tej generacji.
  • Odpowiedz
@artiom143: Mam PS5 ale technologicznie raczej Xbox Series X jest lepszy. Exclusive'y to oczywista przewaga jeżeli ktoś tak jak ja nie miał wcześniej PS4 aczkolwiek z lepszych tytułów, które nie wyszły na PC to chyba tylko Last of Us Part 2, God of War Ragnarok. Plusem konsoli byłaby tylko wygoda użytkowania.
  • Odpowiedz
@artiom143: Kupiłem niedawno choć mam bardzo mocnego kompa.

Ograłem kilka gier - z których część już wiadomo że trafi na PC.

Jak bym miał wybierać teraz to też bym poczekał do GTA VI.
  • Odpowiedz
@artiom143 miałem każdą ps poza 2 i wszystkie xboksy. Teraz wiem, że nie kupiłbym konsol bieżącej generacji, bo właściwie tylko spiderman2 był tytułem wartym ogrania. Zmienię dopiero na wersję pro jak wyjdzie gta, bo to może wreszcie będzie solidny skok jakościowy.
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: Chyba nie wyraziłem się jasno. Pisząc o skoku jakościowym miałem na myśli GTA 6, nie konsolę. I być może warto będzie dla tylko tej jednej gry zainwestować w wersję Pro. Do dziś można byłoby spokojnie być sobie na PS4 Pro w większość tytułów - zmierzam do tego, że "bez sensu" jest currentgen.
  • Odpowiedz