Wpis z mikrobloga

#patodeweloperka #prawo #zalesie Moje miejsce postojowe jest delikatnie mówiąc c&€jowe. Mogę parkować tylko tyłem. Na domiar złego „somsiad parkingowy” kupił sobie range rover discovery i muszę parkować na centymetry. Tenże dżentelmen ma również drugie miejsce, gdzie stawia clio Koles zamienić się nie chce nawet za dopłata Chciałem zmienić samochód na inny. Jednak kilka centymetrów szerszy pojazd uniemożliwi mi parkowanie. Pytanie czy to miejsce, które posiadam jest zgodne z prawem - kupowałem 12 lat temu (było to jedyne dostępne miejsce)
Windasiedem - #patodeweloperka #prawo #zalesie Moje miejsce postojowe jest delikatnie...

źródło: IMG_4536

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@thewickerman88: wszystkie miejsca są takiej samej szerokości, chodzi o to że parkowanie przodem nie jest możliwe ze względu na te słupy. Wcześniej ten sąsiad (po prawej) miał Passata i nie było większego problemu. Jakoś te parkowanie tyłem (e klasa) było/jest możliwe. Jak kupił tego indyjskiego wielkiego szrota to zrobilo się mega ciasno. Najem tej e klasy kończy się we wrześniu. Także chyba jedyna opcja jest szukać miejsca na wynajem. Na biednego
  • Odpowiedz
  • 0
Btw na kilkadziesiąt miejsc parkingowych tylko jedno jest tak wujowe. Na kilkadziesiąt aut tylko jedno jest tak duże - akurat stające na sąsiednim miejscu
  • Odpowiedz
@Windasiedem Na miejscu parkingowym jest napisane "143".
Czyli to raczej duży parking.
Może ktoś inny jeździ jakimś małym pierdołkiem i by się wymienił?
Swoją drogą - sąsiad się mieści w kreskach?
  • Odpowiedz
  • 0
@Przemasu: tak mieści się on parkuje lekko na skos w prawo/ może wyjść ja tyłem na cm „do słupa” inaczej bym nie wyszedł. Tylko nikt się pewnie zamieni - reszta miejsc jest normalna tzn można parkować przodem. Jedynie pozostaje szukanie miejsca do wynajęcia. A moje miejsce wynająć dla kogoś kto będzie takie akceptował (wieczorem ludzie stawiają na zewnątrz gdzie popadnie np na drogach dojazdowych do parkingów podziemnych. To miejsce przede mną
  • Odpowiedz
Rozumiem narzekanie. Ale jeżeli chodzi o samo parkowanie tyłem to ja nawet tak wjeżdżam na własny podjazd. W lusterkach lepiej widać gdzie kończy się samochód, a kamera cofania daje dużo czytelniejsze wskazówki niż czujniki cofania.
  • Odpowiedz