Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem ale te Bożeny i Wojciechy w komentarzach to nie potrafią logicznie myśleć? Bronią Janka w komentarzach, że przecież złodziej to szybko musi zabrać co pod ręką i uciekać gdzie Janek sam na filmie mówi, że pierścionek był schowany, a euro były w portfelu to co szybsze będzie dla złodzieja? Zabrać drugi detektor gdzie również sam Janek mówi, że Włochy to raj detektorystów to nie byłoby to w żaden sposób podejrzane jeżeli by złodziej z takowym szedł, zabrać powerbanka czy może przeszukać busa za pierścionkiem, który był schowany albo szukać portfela i wygrzebywać z niego euro zamiast #!$%@?ć od razu cały? Owszem widać na filmie, że wkładka jest rozwalona także może i jakaś próba włamania była ale nie klei mi się za cholerę cała reszta. Przecież ma zabezpieczenie na tylnych drzwiach to jak się dostali do środka? Jak #!$%@? złodziej może mieć czas i chęci przeszukiwać busa za małym pierścionkiem i wyciągać pieniądze z portfela zamiast wziąć go całego i po zabraniu pieniędzy wywalić resztę do śmietnika albo po prostu zabrać co leży pod ręką, czyli przykładowo powerbanka i #!$%@?ć.

#yanek
  • 7
  • Odpowiedz
@Kamilek2323: nie żebym bronił kogokolwiek, bo również uważam, że... coś tu nie gra, ale... w europejskich miastach, gdzie na wielu skrzyżowaniach są kamery miejskie + kamery prywatne lokali to włamując się do busa też bym nie brał niczego, czego nie mógłbym schować po kieszeniach czy za kurtką..

inaczej wygląda włam gdzie podjeżdża kilku typów i opierdzielają w kilka minut busa włącznie z wycinką dpfa w nocy lub nad ranem, a inaczej
  • Odpowiedz
  • 2
@Kamilek2323 tak kolego wygląda fanatyzm, Janek ma z pewnością jakąś grupę premium dla najbardziej samotnych, zagubionych i naiwnych fanatycznych fanów którzy nie dość że mu ślepo wierzą to go jeszcze utrzymują. Jego miejsce jest na kasie w Decathlonie
  • Odpowiedz
  • 1
w europejskich miastach, gdzie na wielu skrzyżowaniach są kamery miejskie + kamery prywatne lokali to włamując się do busa też bym nie brał niczego, czego nie mógłbym schować po kieszeniach czy za kurtką..


@Emill: dokładnie właśnie o to mi chodzi pisząc, że mieli czas na szukanie pierścionka i wyciąganie kasy z portfela zamiast wziąć detektor pod pachę. Śmierdzi mi strasznie ta historia. Albo Janek #!$%@? schował ten pierścionek i hajs i
  • Odpowiedz
@Kamilek2323: no detektora też bym nie brał (za bardzo zwraca uwagę na kamerach), ale wsio co na wierzchu... laptop, lekką elektronikę, portfel (tak jak piszesz - cały; kasę się zabiera później) i spierdziela, to się robi w góra kilkadziesiąt sekund..
no ja się nie biorę za ocenę wiarygodności, dziwne mi to tylko...
  • Odpowiedz
  • 0
@Emill: nie no detektor wydaje mi się, że nie byłby to, aż tak podejrzany widok bo sam Janek na filmach pokazywał ile ludzi chodzi z detektorami także jakby wziął taki pod pachę to raczej normalnie by wyglądał. Co do tego, że na kamerach zwraca uwagę to takie wejście po małe pierdoły, które nawiną się pod ręce to tak samo zwracają uwagę jak duży detektor. Raczej chodzi o reakcje ludzi, skoro tyle
  • Odpowiedz