Wpis z mikrobloga

@Stay12: Kacapku, jakby uciekali w strachu, to byś miał poważne zdobycze, a nie czołganie się w tempie kilkunastu/kilkudziesięciu metrów dziennie przy kosmicznych stratach w ludziach i sprzęcie.
  • Odpowiedz
@robertkk:

To bardzo ciekawe co piszesz. Właśnie oglądam raport Kurczaka-Wolskiego i twierdzi on, że te 300 jednostek sprzętu NIE JEST potwierdzonych wizualnie, a jedynie jest to #!$%@? Ukraińców.

Mógłbyś wyjaśnić mi to? Czy Kurczak myli się (to nie byłoby dziwne) czy Ty ZNOWU tworzysz propagandę?
  • Odpowiedz
@Stay12: To uciekają w strachu, cuchnąca odchodami onuco, czy jednak walczą i giną? Proste pytanie, kacapku.

Niesamowite, że maćki z @Moderacja tolerują jawnych prokacapskich propagandystów.

Sympatyzowanie z m0skiewskimi pedofilami, gwałcicielami, sadystami, obcinaczami głów itd. to wyraz najgorszej degeneracji, upadku intelektualnego i moralnego.
  • Odpowiedz
powiedzial, ze uwaza, ze tyle nie xD moze sobie uwazac jak jest udokumentowane xD

ale dzieki, bo bardziej mnie rozbawiles nic jadac z najglupsza kacapska propaganda


@robertkk:

No Ty mówisz o udokumentowanych. Skoro Wolski mówi, że tyle nie (to raczej nie ma mowy o udokumentowaniu) Bo udokumentowanie to stan faktyczny, obiektywny, a nie zgadywanki :)

Rób propagandę sukcesu dalej :)
To dzięki niej Ukraina przegrywa. Hmmm... bierzesz hajs za to od
  • Odpowiedz
  • 0
@bombastick:Nie znam liczby tylko widziałem sporo filmików niektóre jednostki ZSU nawet nie zdążyły dobrze wejść do miejscowości i zostali rozbijani artyleria .
  • Odpowiedz