Wpis z mikrobloga

Wołam @Kopytnik_1 @Undefended @Przeemek06

Spotkanie z laską z Badoo przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Oboje byliśmy na czas i od razu zaczęliśmy rozmawiać. Chciałem ją wziąć do jednej z kawiarni, ale było zajęte. W drugiej podobnie. Dopiero trzecia, po drodze, była wolna.

Z charakteru to bardzo spokojna dziewczyna. Taka typowa szara myszka, ale może sprawiała takie wrażenie. Z buzi ładna. Rozmawialiśmy o życiu, pracy, zainteresowaniach. Ona po rozwodzie, ale z typem była ponad 10 lat. Widać, że poważnie myśli o życiu i nie szuka czegoś na chwilę. Pogodziła się z tym rozwodem i sama mówi, że nie lubi narzekać. Bardzo rodzinna.

Pogadaliśmy również o samym Badoo. Chyba pomyliłem kilka rzeczy i sama się zaśmiała, że pewnie z innymi laskami pisze - co jest prawdą xd Sama też pisze z jednym typem, który ma podobne zainteresowania do niej.

Pewnie parę rzeczy można było nie mówić, a dodać to czy tamto. Niemniej, rozmowa prawie cały czas się toczyła. Byly chwile milczenia, ale wtedy albo ja albo ona próbowaliśmy ją podtrzymać.

Z drugiej strony dalem sobie spokój ze stawaniem na #!$%@? i zadowalaniem kazdego, w kazdym aspekcie. Co ma byc to będzie.

Potem poszliśmy na krótki spacer i przytuliliśmy się i podziękowaliśmy za spotkanie.

Poczekam parę godzin czy coś napisze, a jak nie, to sam dopytam czy chce konynutować znajomość. Ogólnie, nie żałuję, że się spotkałem (a miałem myśli o odwołaniu spotkania). Przypuszczam jednak, że nic się nie zmieni.

#p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randka #przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
@Gdybykozkanieskakala: absolutnie nie pytaj się czy chce kontynuować znajomość - takie pytania często same zabijają atrakcyjność relacji. Jeżeli ci się podoba to kontynuuj znajomość. Osobiście bym dzisiaj już nic nie pisał. Możesz jutro jej jakiegoś smska wysłać z nawiązaniem do niej. Np "całkiem fajny kolor na pazurkach miałaś". Zadzwon za dwa trzy dni i ustaw kolejną randkę.
  • Odpowiedz