Wpis z mikrobloga

Lider Konfederacji z Lublina o matuszce rassiji.
Już pomijam to że typ wygląda jak kliszowy konfiarz którego mama wypłoszyła z piwnicy - musze przyznać racje, konfa u władzy to byłaby nowa, inna jakość w polityce, nawet w porównaniu do POPiSu.

Wszyscy myślą że konfiarze są głupi. Otóż to nieprawda. Oni są jeszcze troszke głupsi.
#polityka #rosja
thorgoth - Lider Konfederacji z Lublina o matuszce rassiji.
Już pomijam to że typ wyg...
  • 13
  • Odpowiedz
@thorgoth: Przecież typowy konfiarz to spermiarz co fantazjuje o gwałtach, jara się twierdzeniami Korwina o pedofilii, narzeka na lewacki zachód, a książki to widział na wystawie w księgarni ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@galicjanin: Ja kiedyś napisałem tam w jednym z postów narzekających na rosnące wymagania kobiet że "jak tak dalej pójdzie to niedługo trzeba będzie zmienić nazwę forum na Bracia Incele" i dostałem bana na trzy miesiące za szydzenie z forum xD
  • Odpowiedz
  • 1
@bombastick na nowych filmach już jest solidnie podpasiony, meblościankę pewnie też czymś nowszym zastąpił. Ale kocio w bani dalej takie samo.
  • Odpowiedz
Piotr Marek


@thorgoth: "Rosja to jedyny gwarant obrony suwerenności naszego państwa" - jedynym państwem, którego suwerenność uznaje Rosja, jest ona sama. Czyżby więc chłop chciał nam powiedzieć, że to jego ojczyzna?
  • Odpowiedz