Wpis z mikrobloga

Jejku, ale ta gra jest ogromna. Raz na jakiś czas sobie wbijam, porobię inwazje co by zgarnąć reaktory itd., może jakieś questy i mam już ponad 250 godzin. Z tym, że z każdym questem odkrywam ich jeszcze więcej xD
Dosłownie tyle tego mam, że nie wiem gdzie włożyć ręce - a nawet nie skończyłem star charta. Tu se mogę Railjacka porobić, pofarmić materiały co by wyhodować Kavata, łowić ryby, relikwie itd., itd. No i jeszcze zawsze kiedy gram, to w przeglądarce odpalone wiki xD
Gdzie tu jest koniec? Jak w to grać najefektywniej - bo mam wrażenie, że trzeba co najmniej tysiąca godzin, aby osiągnąć jakiś znaczący progress ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rant over - chyba wracam do Destiny (ʘʘ)

#warframe
akumatan - Jejku, ale ta gra jest ogromna. Raz na jakiś czas sobie wbijam, porobię in...

źródło: 1713484928641886

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Gdzie tu jest koniec?


@akumatan:
A po co ci koniec? Nawet jeśli masz już wszystko i zrobiłeś wszystko to jest co robić (raz na tydzień, ale zawsze).
Ja nie mam, ale to czego nie mam, nie mam ze względu na własną decyzję.

Jak w to grać najefektywniej

Wyznaczać sobie proste cele i realizować je. Jeśli okazują się trudniejsze, albo bardziej czasochłonne to je zmieniać.
Zasadniczo: Questy, Mapa normal/SP, Mastery grind (framy,
  • Odpowiedz
@akumatan: przejście starcharta to dopiero tutorial. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Warframe to wielki sandbox i na pewno, nie sprint, a raczej dużo maratonów. Przez pewien czas próbowałem grać tak by robić jednocześnie minimum dwie rzeczy (np. farmienie reliktów + wbijanie poziomów broni) teraz wbiłem MR18 i chwilowo odpuściłem gierkę bo czułem się zbyt przytłoczony po odblokowaniu steel path gram może raz, dwa razy na tydzień po 10
KakaowyTaboret - @akumatan: przejście starcharta to dopiero tutorial. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wa...

źródło: 4279f903f9170e0887737dcc0953da197843884569e4f61a009c7583ec4920bb

Pobierz
  • Odpowiedz