Wpis z mikrobloga

Czy warto iść do wojska? Jestem wysportowany, nie piję w ogóle alkoholu. Obawiam się, że jak trafie do jednostki to trafię na ludzi, co poszli do wojska, bo do niczego się nie nadawali i hehe polak nie wielbłąd wypić musi. Z racji zamieszkania interesuje mnie 1 Warszawska Brygada Pancerna.

#wojskopolskie #wojsko #kiciochpyta
  • 15
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw Zależy czego oczekujesz. Ale chlanie na pewno będzie. Będzie też dużo głupizny, wiec możesz chodzić sfrustrowany. I fakt - jest to praca dla miernych umysłowo jeżeli chodzi o niskie stanowiska, bo innej roboty nie mogli znaleźć.
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw: Idź i sam zobacz.Nie wierz w to co ci piszą śmieszki bo może stracisz życiową szansę.A jak się nie spodoba to w każdej chwili możesz napisać kwita o zwolnienie do cywila i już.Ogólnie to cała zabawa zależy od tego jakich przełożonych trafisz i na jaki etat
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw: jeśli reprezentujesz sobą coś więcej, to ciśnij na oficera. Szeregowi żołnierze to często ludzie niskiej jakości i jak tam trafi ktoś z wyższej klasy, to ma pod górkę
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw: każdy z kim gadałem i kto liznął tematu woja, nawet z własnej woli, a kto miał choć tyle iq, by nie pić wody z kibla, mówił że wojo to dalej pijacka patola i generalnie <obrazek produkcja vs biuro>
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw: Jak temat cię interesuje, to warto. Jak chcesz iść tylko dla benefitów, to możesz się rozczarować.

Nie bez powodu na szeregowego wystarczy tylko wykształcenie gimnazjalne.
  • Odpowiedz