Wpis z mikrobloga

@Synergy: 15 lat temu wychodził lifting następnej już wersji Mazdy 6 XD

Te wyszły na świat w 2002 roku, a w 2002 nadal produkowano te polonezy więc mogą być z tego samego rocznika
  • Odpowiedz
@sopelowski to że mazdy się nie psują to też mit.
Co z tego że te silniki wytrzymują ciałkiem sporo jak wszystko inne się sypie, a najbardziej elektryka.
Nie dość że walczysz z rudą szmatą to jeszcze co tydzień coś nie dziala, tu alarm, tu szyby tu poduskzi mają błąd. Ha tfu na japońską elektrykę w autach.

Mój ojciec miał 6 gh z 2009 roku, kupił z przebiegiem 60 tys km i dobił
  • Odpowiedz
@Rabin678 to twój dowód jest tak samo anegdotyczny. A wchodzisz na forum mazdy i od góry do dołu masz te same tematy czyli pomocy z alarmem, szyby się nie opuszczają, sprzęgło ciężko działa, mam błąd poduszek, mam wodę na dywanikach.

A najbardziej weryfikuje mazdy próba ich sprzedaży, nikt tego nie chce nawet jak masz zrobioną sztukę na tip top.
Tą 2.5 sport udało się sprzedać po 2 miesiącach Bułgarowi za 3000 chf
openordie - @Rabin678 to twój dowód jest tak samo anegdotyczny. A wchodzisz na forum ...

źródło: IMG_20240204_134022

Pobierz
  • Odpowiedz
@Synergy: ten polonez też jest zgnity po całości. Widać jak doły drzwi od środka idą aż miło. Do tego klamki nie są w oryginale bo w plusach już wszystkie klamki były malowane pod kolor nadwozia. Skąd wiem że to polonez plus? Dopiero plusy były w srebrnym metalicu. Ten egzemplarz wyprodukowano prawdopodobnie w latach 1998-2001 z nową serią "klamek wyłamek" które urywały się po kilku otwarciach, więc ktoś podmienił je na czarne,
  • Odpowiedz
@Plp_ w srebrnym Metalliki to już borewicze idące na eksport były w tym kolorze, a później częściej były nr 87 i 89, o caro minusach już nie wspomnę. Może i masz dużo ich ale brakuje ci info o podstawowych rzeczach. Kolejna rzecz, to może sprawdzaj auta przed zakupem? XD
  • Odpowiedz
srebrnym Metalliki to już borewicze idące na eksport były w tym kolorze, a później częściej były nr 87 i 89, o caro minusach już nie wspomnę.


@CodziennyZrzutNapalmu: nigdy w życiu nie widziałem starego poloneza w metalicu. Srebrne to owszem- widziałem ich od cholery ale to nie był metalic. No ale nie neguje, bo z tej fabryki wychodziło wszystko jak chciało xD

Caro plusy wyszły w 1997 i w rocznikach 1997 były
  • Odpowiedz