Wpis z mikrobloga

Dożyłem czasów w których ważniejszy jest wyimaginowany instagramowy standard niż zwykle bycie szczęśliwym człowiekiem w szczęśliwym związku. Ta "brzydka kobieta" usunęła zdjęcia bo nie spełniała norm narzuconych przez spermiarzy i zazdrosne dziweczki.

Pewnie było jej smutno, więc poszła do salonu Porshe kupić sobie nowe auto za gotówkę. A #!$%@? internetowe zajadają zupkę chińską między przerwami w pisaniu wysrywów.

#przemyslenia #prawdazyciowa
Notabene - Dożyłem czasów w których ważniejszy jest wyimaginowany instagramowy standa...

źródło: temp_file6871274132837152872

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Cobalt-Kinetics ale ona wie jak wygląda, zakładam że się bada i kontroluje swoje zdrowie - wiesz że ludzie szczupli mogą być w gorszej kondycji zdrowotnej niż ktoś z nadwagą? I to nie jest „bronienie wieloryba” tylko zwrócenie ci uwagi na fakty które z niewiadomego mi powodu pomijasz.
  • Odpowiedz
@Cobalt-Kinetics piętnuje? Ile ty masz lat? Piętnować się powinno znęcanie się nad zwierzętami. Albo głupotę, tak jak w twoim przypadku. Serio, nic ci do tego jak ktoś wygląda. Jeśli zachoruje to będzie jej problem a nie twój.
  • Odpowiedz
@Cobalt-Kinetics a może ty jesteś otyły i tak bardzo siebie nienawidzisz że paradoksalnie plujesz jadem na innych otyłych wygłaszając kretynskie teksty o piętnowaniu? Myślę że dokładnie tak jest.
  • Odpowiedz
@Cobalt-Kinetics nie do końca. Będę sprzeciwiać się też nazywaniu bardzo szczupłych osób „chudzielcami, patyczakami, wieszakami” itd. Tak samo jak otyłych „wielorybami”. To się nazywa empatia, słowo ci nieznane.
  • Odpowiedz
I to nie jest „bronienie wieloryba”


@Alzena: jest

tak samo jak miliony innych jednostek chorobowych na które


@Alzena: whataboutism

Piętnować się powinno znęcanie się nad zwierzętami. Albo głupotę, tak jak w twoim przypadku. Serio, nic ci do tego jak ktoś wygląda.


@Alzena: #!$%@?ć ulane #!$%@? xD

To się nazywa empatia, słowo ci nieznane.


@Alzena: od nadmiaru tej empatii możesz uśpić czujność grubasów i kiedyś przestaną się badać, a
  • Odpowiedz
@Pandillero przestań. To samo tyczy się palaczy, alkoholików i innych - będą leczeni z chorób którym można było zapobiec gdyby nie palili, nie chlali, prowadzili zdrowszy tryb życia. Co ty się tak przejmujesz innymi? Patrz na siebie, żeby ciebie nie musieli leczyć. „Kiedyś przestaną się badać” - wiesz że Polacy GENERALNIE bardzo rzadko robią badania profilaktyczne? A zwłaszcza faceci? A zwłaszcza zaniedbują wizyty kontrolne u urologów? A wiesz jakie ma to konsekwencje?
  • Odpowiedz
To samo tyczy się palaczy, alkoholików i innych - będą leczeni z chorób którym można było zapobiec gdyby nie palili, nie chlali, prowadzili zdrowszy tryb życia.


@Alzena: grubasów gdyby nie #!$%@? tak dużo też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co ty się tak przejmujesz innymi?


@Alzena: bo mi zależy na tym żeby żyć w społeczeństwie, w którym kardiolog nie będzie miał terminów dopiero na za 3 miesiące
  • Odpowiedz