Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch #nintendo #switch

Chcę kupić żonce switch oled. Wspominała, że chce zagrać w Mario, animal crossing i pokemony.

Co bardziej się opłaca?
1. brać nową konsole na raty 0 procent

czy

2. polować na używkę jeszcze na gwarancji z jakimiś grami i akcesoriami w cenie podobnej do gołej nówki (1500 zł)?

Czy w takich używkach na coś uważać, jakieś driftowanie analogów czy coś? Czy po takim rocznym użytkowaniu switcha żywotność baterii mocno spada i lepiej kupić nówkę?
sarscov2 - #nintendoswitch #nintendo #switch 

Chcę kupić żonce switch oled. Wspomina...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@sars_cov_2: Można jeszcze polować na jakieś promocje. Różne Amazony europejskie mają czasami konsole w cenie 1200-1300zł. Sporo osób polecało też kupno konsoli na japońskim Amazonie, bo cena z wysyłką i wszystkimi opłatami wychodziła najniższa, ale musisz wziąć pod uwagę, że będziesz potrzebował przejściówki do ładowarki (o napięcia nie musisz się martwić, bo ładowarka jest uniwersalna).
  • Odpowiedz
@jadalny_kasztan nie znam nikogo kto odzyskałby konto po zmianie maila. Obojętnie czy sprzedane czy ukradzione. Nintendo ma w, dupie jakieś dane płatności np z podpiętej karty czy paypalla
  • Odpowiedz
@sars_cov_2 ja Cię tylko uczulę na zakup Switcha na olx. Kupiłem na olx na prawdę sporo rzeczy, ale na żadnym innym przedmiocie nie ma takiej ilości oszustów. Miałem alert założony na kilka województw (jeżdżę po połowie Polski) i w każdym województwie identyczne ogłoszenie, oczywiście cena mega atrakcyjna. Na pytanie czy możliwy odbiór, zawsze info, że wyślą za darmo, podaj maila, a wyślą Ci link do specjalnego ogłoszenia.
Ostatecznie kupiłem, ale ile trzeba
  • Odpowiedz