Wpis z mikrobloga

Nie ukrywam, że trochę smuci mnie część Polaków, którzy dziwią się jak można nie chcieć pracować czy robić nadgodzin tylko dlatego, że nie ma się po pracy co robić xD

,,Mirku, ale co ty będziesz robić po pracy, zostań dłużej- przynajmniej zrobisz coś pożytecznego." Jak się nudzisz to hehe robotę se znajdź chłopie heh"

Chryste, 99 procent ludzi ma nudną, jałową robotę w korporacjach, usługach, robotach, która służy im jedynie do tego by zarobić pieniądze.

Wcale złej pracy nie mam, ale też zamiast pracować jutro zdalnie wolałbym wstać, pójść do lasu na spacer z kawą, pójść do aquaparku bez kolejek, potem jeszcze zrobić coś ciekawego na obiad, pójść na seans do kina.

Dodatkowo sprzedaję swój czas w najlepszych godzinach czyli od rana do 16 lub 17 gdzie w tym czasie umysł jest najbardziej produktywny, a ciało najbardziej wypoczęte. Mógłbym się pouczyć, coś poczytać, ale nie- lepiej codziennie dygać do pracy, bo inaczej nie znajdę sobie zajęcia.

Jest tutaj pewien mirek na wykopie, który pobiera rentę w wysokości 1600 złotych i jak nie ma co robić to idzie do mcdolanda po kawę i to lubi, a wykopki zdziwione, że jak to tak można żyć bez pracy, co można w tym samym czasie robić xD

Gdybym tylko mógł to bym nie pracował tylko oddawałbym się przyjemnościom życia- podróżowałbym, próbował nowych dań, chodził do aquaparków itd.

#przegryw #praca #pracait
Glimpse0fTheFuture - Nie ukrywam, że trochę smuci mnie część Polaków, którzy dziwią s...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Glimpse0fTheFuture: U mnie z kolei w korpo nikt nie jest chętny na dyżury weekendowe, które są płatne 2x normalna stawka godzinowa plus jakaś tam podstawa xd. Każdy woli mieć wolny weekend. Nierzadko manager sam 'wymusza' na kimś wzięcie tego dyżuru bo musi być support zapewniony
  • Odpowiedz
@Glimpse0fTheFuture: Niemożliwe że nie lubisz nadgodzin na pewno jakieś gówno robiłeś serio jaki brak zapłaty co ty gadasz złe robiłeś mówię ci złe robiłeś inne spróbuj ja ci załatwię inne nie da się nie lubić nadgodzin w IT co ty gadasz inne musisz spróbować bo różne są
  • Odpowiedz