Wpis z mikrobloga

@Lachon: To jego standardowa taktyka xD Najpierw robi mnóstwo szumu wokół siebie, a potem znika xD Takie to są te prawilne zasady prawilniaka - alkoholika o bej szczana ;)
  • Odpowiedz
@Hycel94: tu się zgodzę. Te dziecinne zagrywki jak z tym filmikiem o kosno .Wstawił nad ranem by po 15 minutach ukryć.Im dłużej słucham jego tym bardziej dochodzę do wniosku że chodzi mu głównie o pompowanie swojego i tak już przerośniętego ego. Jak przed chwilą na rozmowie czterostronnej na lajcie barneja. Ale ja to z innej ligi jestem niż ON - w sumie któż jest z tej ligi co on? Pani ministra,
  • Odpowiedz
@bellacavem: wiesz, jest takie powiedzenie.. na bezrybiu i rak ryba, ja wiem ze olgierdano to prymityw, bezbek, toksyczny facecik, rzuca homofobicznymi tekstami jakby mial 16 lat ale jezeli zalezy nam na jakimkolwiek rozwiazaniu sprawy szkolnej 17 to trzeba mu kibicowac jemu i kaszaniastemu mlaszczacemu foliarzowi
  • Odpowiedz
@otto-r-webb: Ja nie wiem, ja się nie znam. Ja tutaj i na jutubie tyko hejtuję - srawka,maryjolę,kosnoludka, statyworedaktorzynę, onanistę, podgardle celulitowe ,nitrośmiecia pod postacią kompostu i lambadziarę 5XL. Cała reszta tych jupiterów wielkich po prostu mnie śmieszy i bawi , ale szanuję ichich.
  • Odpowiedz