Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy Wam też jest przykro kiedy źle się czujecie, coś Was boli, dokucza, mówicie o tym, a Wasza kobieta sprowadza to do poziomu stłuczonego paluszka i sobie z tego żartuje?
Chłop stara się jak może (!), a kiedy chce się podzielić swoim trudem, bólem, to nie ma komu słuchać. Jakbyśmy mieli być wykuci w kamieniu. Zero miejsca na słabości.

Życie to nie wyścigi i każdy ma inną skalę znoszenia doświadczeń. Nieważne jakie są, dobrze jest móc się z nimi podzielić z najbliższą osobą, która przynajmniej wysłucha. I robi się strasznie smutno, kiedy od wysłuchania został Ci już tylko terapeuta... :(

#zalesie #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 48
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie to nie jest normalne , ja swojemu byłemu na pocieszenie robiłam herbatkę i jedzenie a i tak poszedł do innej
Gdyby była dobra też byś tego nie docenił ¯\(ツ)/¯
Więc po co ma się wysilac na cokolwiek
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY: śmieszy mnie jak ktoś próbuje sprowadzić cokolwiek do płci , znam też masę facetów bez współczucia i empatii , to zależy od konkretnej osoby nie od tego co ma między nogami , ja się nigdy z choroby żadnego byłego nie wysmiewalam i starałam się jakoś pomóc
  • Odpowiedz
mówicie o tym, a Wasza kobieta sprowadza to do poziomu stłuczonego paluszka i sobie z tego żartuje?


@mirko_anonim: kobieta jak słyszy, że masz problemy, to od razu uznaje cię za słabego i zaczyna szukać powodów do odejścia
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kobiety to najwspanialsze istotny na zimi, empatyczne,miłe, uczuciowe, wrażliwe, czułe, kochające ale broń Boże nie pokazuj jej swoich słabości bo cię bezlitośnie zniszczy, zgniecie, sponiewiera i potraktuje jak zwykłego śmiecia. Jezczce cię opluje i nasra na ciebie. Aby ona mogła być tą panią milutką, niewinną kobietką o słodkich oczkach ty musisz grać swoją rolę niezniszczalnego bez żadnych problemów robota.
  • Odpowiedz
@Linnior88 oczywiście że to zależy od konkretnej osoby. Jednak wydaje mi się że częściej spotykam kobiety bez empatii niż mężczyzn. Tutaj trzeba zaznaczyć że kobiety mają znacznie lepsze umiejętności życia w społeczeństwie i swoje wyrachowanie potrafią bardzo długo ukrywać aby się przypodobać, gdzie faceci zazwyczaj pokazują wprost jacy są.

Generalnie myślę że mała liczebność kobiet z empatią w dzisiejszych czasach to skutek tego, że mogą sobie pozwolić na bardzo dużo nie ponosząc
  • Odpowiedz
robiłam im obiady i piciu

@Linnior88: dobrze pokazywać że się takie rzeczy umie robić bo trzeba karmić potomstwo ale jak chodzi czysto o to to chyba tańszy Burger King niż baba bez otworów
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: "czy też uważacie że przesadzają i rozczulają się nad sobą?"

Powiedz tak swojej różowej a już nie będzie twoją różową bo jej nie rozumiesz, nie może się już więcej otworzyć przed tobą i czuje że to nie to i trzeba zakończyć związek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie to nie jest normalne , ja swojemu byłemu na pocieszenie robiłam herbatkę i jedzenie a i tak poszedł do innej

Gdyby była dobra też byś tego nie docenił ¯\(ツ)/¯

Więc po co ma się wysilac na cokolwiek


@Linnior88: #logikarozowychpaskow mocno - skoro ktoś gdzieś kiedyś mnie olał jak zrobiłam 1 rzecz to już nigdy nic nie warto dla nikogo xd

a wy niebiescy wspieracie swoje różowe w takich chwilach, czy
  • Odpowiedz
@Tony47: co? Nie znam takiego przypadku. Zazwyczaj faceci gonią swoje różowe, gdy te narzekają czy żalą się i twierdzą że różowe przesadzają i mają "dziecinne problemy". Wtedy różowe zamykają się w sobie i nie dzielą się problemami a gdy niebiescy zaczynają się na coś żalić to niezależnie od powagi problemu traktują ich tak samo jak same były przez nich traktowane ("weź się w garść i nie przeżywaj").
  • Odpowiedz